Co robiły gwiazdy 15 lat temu? Harry Styles pracował w piekarni, a Cleo próbowała sił w architekturze

15 lat temu nikt o nich nie słyszał, a dziś podbijają show-biznes. Udało nam się ustalić, gdzie pracowały jedne z największych gwiazd, zanim zostały sławne.

Plotek w tym miesiącu kończy 15 lat. Wróćcie razem z nami do 2007 roku, kiedy wszystko się zaczęło. A jest co wspominać!

Zobacz wideo Wersow o pracy kelnerki. 300 zł napiwku? Była też wtopa

Cleo po studiach pracowała w zawodzie

Jeszcze kilkanaście lat temu Cleo studiowała architekturę w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Od zawsze była urodzoną artystką, jednak zanim postawiła pierwsze kroki na scenie, próbowała swoich sił w zawodzie. W wywiadzie dla "Cosmopolitan" wyznała, że po studiach pracowała jako architekt krajobrazu i do dziś nie umie przejść obojętnie obok zaniedbanych roślin.  

CleoCleo mkudelski / KUDELSKI MAREK/KAPiF.pl

Meghan Markle wypisywała zaproszenia

Kilkanaście lat temu Meghan Markle została zatrudniona w sklepie kaligraficznym. Szybko okazało się, że była księżna ma ogromny talent, a zamówienia na zaproszenia składały największe gwiazdy. Miała okazję pracować między innymi przy ślubie Robina Thicke i Pauli Patton czy przy świątecznej korespondencji z celebrytami Dolce & Gabbana.

znani archznani arch Pace/BEI/BEI/Shutterstock / #Pace/BEI/BEI/Shutterstock/EAST NEWS

Harry Styles pracował w piekarni

Kiedy kilkanaście lat temu podbił serca jury brytyjskiego "X Factora", nikt nie spodziewał się, czym może zajmować się po szkole. 16-letni Harry Styles lata temu pracował w pobliskiej piekarni Mandeville, a panie piekarki go uwielbiały. Do dziś fani z całego świata odwiedzają lokalny biznes, a na miejscu można znaleźć plakat z wokalistą. Jego szef po latach powiedział, że był zawsze bardzo uprzejmy.

Był najbardziej uprzejmym pracownikiem, jakiego kiedykolwiek mieliśmy - zdradzał Simon Wakefield w rozmowie z Mirror.

Harry Styles pracował w piekarniHarry Styles pracował w piekarni Screen 'One Direction - This Is Us'

Honorata Skarbek pracowała u rodziny

Obecnie jest influencerką i piosenkarką, jednak od dziecka była uczona wartości pieniądza. Honorata Skarbek zapytana o pierwszą pracę wyznała, że gdy miała kilkanaście lat, pracowała w sklepie swojego ojca i dostawała kilka złotych za godzinę. Później pomagała cioci w Żabce, gdzie zarabiała pięć złotych za godzinę.

RMF FM - 2500 wydanie POP listyRMF FM - 2500 wydanie POP listy kkatny / KTNY KAROL/KAPiF.pl

Kardshianki sprzedawały ubrania

Choć klan Kardashian-Jenner niemal od zawsze jest na świeczniku, córki Roberta Kardashiana zasmakowały nieco "normalnej pracy". Pierwszy butik DASH otworzyły w Los Angeles, a następnie rozszerzyły działalność o sklepy w Nowym Jorku i Miami oraz działalność internetową. Kim Kardashian, Khloe Kardashian i Kourtney Kardashian z początku osobiście stawały za ladą i oferowały klientkom najmodniejsze fasony tamtych lat.

Donosiliśmy wam o chuligańskim ataku na butik sióstr Kardashian. Kim, Khloe i Kourtney mają już jeden sklep Dash w Los Angelesa, a teraz zamarzyły o Miami, ale jacyś wandale pomazali go przed otwarciem. Na szczęście dla nich wszystko skończyło się dobrze, a dziewczyny pękały z duży, że im się w końcu udało. 

Niby podobne, a jednak każda inna. Która podoba Wam się najbardziej?Donosiliśmy wam o chuligańskim ataku na butik sióstr Kardashian. Kim, Khloe i Kourtney mają już jeden sklep Dash w Los Angelesa, a teraz zamarzyły o Miami, ale jacyś wandale pomazali go przed otwarciem. Na szczęście dla nich wszystko skończyło się dobrze, a dziewczyny pękały z duży, że im się w końcu udało. Niby podobne, a jednak każda inna. Która podoba Wam się najbardziej? AP/Damian Grass

Rafał Maślak był strażakiem

Gdy walczył o tytuł Mistera Polski w 2014 roku, Rafał Maślak wyznał, że od blisko dziesięciu lat pracuje jako strażak. Fotomodel służył w gorzyckim oddziale Ochotniczej Straży Pożarnej, a pierwsze kroki stawiał tam już w podstawówce. Była to ważna część jego życia i rodzinna tradycja.

Rafał Maślak, Mister Polski w 2014 rokuRafał Maślak, Mister Polski w 2014 roku Screen z Facebook.com/RafalMaslakonline

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.