Jennifer Aniston pierwszy raz od 17 lat opowiada o kulisach rozwodu z Bradem Pittem. Wspomina też o terapii

Jennifer Aniston i Brad Pitt tworzyli jedną z najgorętszych par show-biznesu, ale ich miłość nie przetrwała próby czasu. Teraz aktorka zdradza, co się stało po rozstaniu.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

26 maja został wyemitowany ostatni odcinek talk-show Ellen DeGeneres z udziałem Jennifer Aniston. W 2003 roku aktorka była jednym z pierwszych gości na kanapie prowadzącej i rozmawiały o minionych latach. Trzeba przyznać, że dużo się zmieniło, jednak przez wiele lat nie mieliśmy pojęciach o pewnych sprawach.

Zobacz wideo Jennifer Aniston swoim pierwszym postem rozbiła Insagrama. Teraz rozbija... telefon

Edyta Górniak i Dariusz Krupa Przemek Kossakowski i Martyna WojciechowskaPrzedstawiamy najgłośniejsze rozwody gwiazd

Jennifer Aniston poznała Brada Pitta w 1994 roku. Para zaczęła się ze sobą spotykać kilka lat później, a w 2000 roku postanowili się pobrać. W 2005 rozwiedli się, a w oświadczeniu informowali, że pozostają dobrymi przyjaciółmi.

Jennifer Aniston po raz pierwszy komentuje rozstanie z Bradem Pittem 

Rozstanie aktorskiej pary miało miejsce krótko po emisji ostatniego odcinka "Przyjaciół", który wyemitowano w maju 2004 roku. Minęło wiele lat, a Jennifer Aniston dopiero teraz wspomina ten okres. Zapytana o to, jak poradziła sobie w tym burzliwym okresie, pokusiła się o zaskakujące wyznanie.

Wzięłam rozwód i poszłam na terapię - mówiła Jennifer Aniston.

Wygląda na to, że zmiany w życiu osobistym i zawodowym były dla Jennifer Aniston okresem zmian. Postanowiła grubą kreską oddzielić ten rozdział w życiu i zagrała jedną z głównych ról w filmie "Sztuka zrywania".

Jennifer Aniston i Brad Pitt; Paulina Smaszcz i Maciej KurzajewskiPrzyjaźń po rozwodzie? Te gwiazdy nawet po rozstaniu utrzymują dobre relacje

Och, a potem zrobiłam film zatytułowany "Sztuka zrywania". W pewnym sensie pochyliłam się nad końcem (dop. red. "Przyjaciół"). Pomyślałam: "Uczyńmy ten rozdział zupełnie nowym rozdziałem. Po prostu zakończmy wszystko i zacznijmy od nowa". Wyszło świetnie - opowiadała aktorka.

Myślicie, że rozstanie aktorów kryje jeszcze jakieś tajemnice?

Więcej o: