Chcieli wyglądać jak Brad Pitt. Wydali na to 75 tys. złotych. Jego dublerami raczej nie zostaną

Ci bracia bardzo zafascynowali się Bradem Pittem. Postanowili skopiować nie tylko jego wizerunek, ale za sprawą operacji plastycznych, odmienili swoje rysy, by wyglądać jak jeden z najprzystojniejszych aktorów w Hollywood. Mimo że efekt nie jest dokładnie taki, jak oczekiwali, ich metamorfoza i tak zwala z nóg.

Więcej aktualnych informacji ze świata show-biznesu znajdziesz na stronie Gazeta.pl.

Mówi się, że naśladownictwo to najszczersza forma pochlebstwa. Bracia Mike i Matt Schlepp są chyba największymi fanami Brada Pitta na świecie. Podziwiali nie tylko jego grę aktorską, a także wygląd. Sami przez lata zmagali się z kompleksami i długo nie musieli się zastanawiać, kogo chcieliby przypominać. Bracia musieli sporo zainwestować, by całkowicie zmienić swój wygląd. Mimo że nie wyglądają jak zaginieni bracia Pitta, nie ukrywają szczęścia i radości, że odważyli się zaryzykować i poddać totalnej metamorfozie. Wszystko zarejestrowały kamery. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Khloe Kardashian musiała rozpuszczać botoks, a Blance Lipińskiej zwisa skóra. One żałują ingerencji w urodę

Zobacz wideo Ranking najlepszych scen, w których Brad Pitt... je!

Brad Pitt jest inspiracją dla wielu osób. Oni wydali 75 tys. złotych, by upodobnić się do idola

Bracia, mając po 21 lat, wystąpili w programie MTV "I Want a Famous Face". Przed zmianą oboje miel ciemne włosy i zmagali się z poważnym trądzikiem na twarzy. Na oczach kamer poddawali się serii skomplikowanych zabiegów i operacji plastycznych, które miały przybliżyć ich do wyglądu idola. Nie tylko przefarbowali włosy, ale wszczepili sobie implanty brody i policzków. To jednak nie koniec. Wysmuklili swoje nosy, a także zadbali o iście hollywoodzki uśmiech. Spiłowali szczęki i zdecydowali się na śnieżnobiałe licówki.

Nie ukrywali w wywiadach, ze metamorfoza w znacznym stopniu wpłynęła na ich pewność siebie. Przestali mieć problemy w kontaktach z kobietami, które zaczęły zwracać na nich uwagę. 

Zrobiłbym to jeszcze dziesięć razy. Dzięki temu skutecznie podrywam dziewczyny. Idę ulicą i widzę, jak się na mnie patrzą, jak szeptają między sobą. Przeszliśmy przez tak dramatyczne zmiany, że dziewczyny, których od dawna nie widziałem. Nie mogą się przestać na mnie patrzeć - ekscytował się jeden z bliźniaków.
 

Bracia nie ukrywali, że rekonwalescencja była ciężka. Nie mogli normalnie jeść, ale byliby gotowi poświęcić się jeszcze raz dla takiego efektu. 

Christina Aguilera, Nina DobrevGwiazdy na Gali amfAR w Cannes. Christina Aguilera podkreśliła dekolt, a Nina Dobrev i Candice Swanepoel w podobnych sukniach

Widzicie minimalne podobieństwo? Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Więcej o: