Siostra Meghan Markle zarzuca jej bezduszność w stosunku do chorego ojca. "Powinna się wstydzić"

Samantha Markle udzieliła wywiadu dla GB News. Siostra Meghan Markle nie gryzła się w język. zarzuciła swojej krewnej bezduszność.

Więcej na temat brytyjskiej rodziny królewskiej przeczytasz na portalu Gazeta.pl

Stosunki Meghan Markle z rodziną są napięte od dłuższego czasu. Żona księcia Harry'ego od lat nie kontaktuje się z ojcem i przyrodnią siostrą. Samantha Markle chętnie opowiada o stosunkach ze znaną siostrą na łamach tabloidów. Tym razem porozmawiała z reporterami GB News.

Zobacz wideo Wywiad Meghan i Harry'ego u Oprah Winfrey wstrząśnie rodziną królewską? Sekretny ślub, płeć drugiego dziecka i oskarżenia o rasizm

Samantha Markle w gorzkich słowach o sławnej siostrze. " Będzie musiała żyć z tą świadomością do końca życia"

Rozmowa szybko zeszła na temat stanu zdrowia ojca kobiet, Thomasa Markle. Mężczyzna niedawno wylądował szpitalu. Z doniesień Samanthy dowiadujemy się, że jest w ciężkim stanie, który jest wynikiem przejścia dwóch zawałów i udaru. Zdaniem siostry, Meghan kompletnie nie interesuje się ojcem, co w jej odczuciu jest zachowaniem skandalicznym.

On przeszedł tak wiele - dwa zawały serca, pandemię, a teraz udar. Meghan nie kontaktowała się z nami przez ten czas. To jest zaniedbanie!

W dalszej części swojej wypowiedzi, Samantha Markle uderzyła w jeszcze cięższe tony.

Jeśli nie potrafi znaleźć w swoim sercu moralnej świadomości i zacząć działać, to powinna się wstydzić. On nie ma zbyt wiele czasu. Będzie musiała żyć z tą świadomością do końca życia.

To nie pierwszy raz kiedy kobieta wypowiada się na temat Meghan Markle. Siostra zarzucała już jej kłamstwa na temat rodziny. Posunęła się nawet do pozwania krewnej - obecnie w sądzie toczy się proces o zniesławienie, którego, zdaniem Samanthy, miała dopuścić się żona księcia Harry'ego.

Więcej o: