Księżna Charlene po raz pierwszy skomentowała swój stan zdrowia. Odpowiedziała też na pytanie o kryzys w małżeństwie

Księżna Monako po wielu miesiącach milczenia postanowiła udzielić wywiadu, w którym opowiedziała o tajemniczej chorobie. Nie unikała również tematu swojego związku z księciem Albertem.

Więcej na temat monakijskiej rodziny książęcej przeczytasz na portalu Gazeta.pl

Postać księżnej Charlene od lat owiana jest tajemnicą. Żona księcia Alberta swego czasu została nazwana "najsmutniejszą panną młodą", a na temat zdrad jej męża rozpisywały się tabloidy. W ostatnim czasie głośno było o jej zagadkowym zniknięciu. Kobieta zaniemogła podczas podróży do RPA, a kolejne miesiące zdecydowała się spędzić kolejno w Afryce i w Szwajcarii. Niedawno księżna powróciła do Monako. O wywiad poprosiła ją gazeta Monaco-Matin.

Zobacz wideo Nowy film dokumentalny o księżnej Dianie. Przygotował go twórca nominowany do Oscara [ZWIASTUN]

Księżna Charlene wróciła do Monako i udzieliła wywiadu. "Stan zdrowia jest bardzo kruchy"

W rozmowie z dziennikarzem, księżna Monako przyznała, że jej dolegliwości zdrowotne były bardzo poważne i dokuczliwe. Żona księcia Alberta dodała, że obecnie czuje się już znacznie lepiej, a powrót do rodziny ma kojący wpływ na jej kondycję psychofizyczną.

Mój stan zdrowia jest bardzo kruchy. Nie mogę się za bardzo spieszyć. Droga była długa, trudna i bardzo bolesna. (...) Jestem bardzo szczęśliwa, że znów mogę być w domu w Monako z moją rodziną.

Księżna Charlene o rzekomych zdradach męża. "Albert zrobił wszystko"

W wywiadzie księżna odniosło się również do często powielanych informacji, jakoby książę Albert prowadził podwójne życie. Według niektórych doniesień, członek monakijskiej rodziny książęcej jest nałogowym uwodzicielem. Podobno doczekał się również nieślubnego dziecka.

Rozmawialiśmy o tych okrutnych artykułach. Albert zrobił wszystko, aby chronić mnie i nasze dzieci - skomentowała księżna Charlene.

Jak myślicie, w plotkach o niewierności księcia Alberta jest ziarno prawdy?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.