Małgorzata Bela i Paweł Pawlikowski zadają szyku na czerwonym dywanie w Cannes. Niebanalna kreacja modelki

Małgorzata Bela i Paweł Pawlikowski 24 maja pojawili się na 75. festiwalu w Cannes na premierze filmu "The Innocent". Oboje prezentowali się niezwykle elegancko.

Więcej informacji na temat Festiwalu w Cannes na stronie głównej Gazeta.pl

Tegoroczny festiwal w Cannes zbliża się ku końcowi. Na imprezie nadal jednak nie brakuje gwiazd światowego formatu. Na premierze filmu "The Innocent" Louisa Garrela pojawiły się takie sławy, jak Bella Hadid, Kristen Stewart czy Jake Gyllenhaal. Fotoreporterzy uchwycili też reżysera "Zimnej wojny" Pawła Pawlikowskiego oraz jego żonę - modelkę i redaktorkę polskiej edycji magazynu "Vogue" - Małgorzatę Belę.

Zobacz wideo Modelki też robią karierę na dużym ekranie

Kinga Rusin, Edyta GórniakKiedyś nie wiedziały, co to klasa i styl. Dzięki Bogu czas je zmienił

Małgorzata Bela i Paweł Pawlikowski w Cannes

Małgorzata Bela i Paweł Pawlikowski pojawili się na premierze  "The Innocent" w eleganckich kreacjach. Reżyser tego dnia postawił na czarny garnitur z jedwabnymi wykończeniami. Całość uzupełniały czarna koszula i ciemna mucha oraz okulary przeciwsłoneczne, w których pozował do zdjęć. Wzroku nie można było oderwać także od jego żony.

Małgorzata Bela, w przeciwieństwie do męża, postawiła na jasne barwy. Wybrała białą suknię za kolano, która odsłaniała ramiona. Zrezygnowała z biżuterii na rzecz eleganckiego wiązania kreacji na szyi. Dopełnieniem całości były szpilki w kolorze chabrowym. Modelka zaprezentowała się też w delikatnym makijażu i upięła włosy. Trzeba przyznać, że prezentowała się stylowo.

Paweł Pawlikowski i Małgorzata BelaPaweł Pawlikowski i Małgorzata Bela Agencja Wyborcza

Przypomnijmy, że Małgorzata Bela i Paweł Pawlikowski brylowali już razem na czerwonym dywanie. Oboje zachwycili podczas gali rozdania Oscarów w 2019 roku, kiedy to "Zimna wojna" otrzymała aż trzy nominacje. 

Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii, w górnej części artykułu. 

ZOBACZ TEŻ: Stylizacja Emily Ratajkowski odsłoniła bieliznę w Cannes, ale to fryzura zaskakuje. Przyjrzyjcie się uważnie

Więcej o: