Sergiusz Żymełka miał siedem lat, gdy zaczął grać w "Rodzinie Zastępczej". Dziś ma 31 i jest nie do poznania

Serialowy ulubieniec Filip z kultowego serialu "Rodzina zastępcza" niedawno skończył 31 lat. Sergiusz Żymełka zmężniał. Od premiery serialu minęły 23 lata. Co robił i jak się zmienił przez ten czas? Zobaczcie.

Więcej na temat telewizyjnych produkcji przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Sergiusz Żymełka zyskał popularność i sympatię widzów dzięki roli rezolutnego Filipa w popularnym serialu „Rodzina Zastępcza". Kultowy już serial z Gabrielą Kownacką i Piotrem Fronczewskim w rolach głównych przez dziesięć lat emisji gromadził przed telewizorami miliony Polaków. To właśnie z tej produkcji znamy między innymi Monikę Mrozowską i Aleksandrę Szwed, które teraz prężnie działają w show-biznesie. Pomimo ogromnej popularności serialu Sergiusz Żymełka nie zdecydował się na przyszłość związaną z aktorstwem i nagle zniknął z branży. Niedawno obchodził 31. urodziny. Po wielu latach od zakończenia emisji serialowy Filipek jest nie do poznania. Jak teraz wygląda?

Zobacz wideo Mateusz Pawłowski żegna się z serialem "Rodzinka.pl"

Aleksandra Szwed, Wiktoria GąsiewskOla Szwed pokazała dom z "Rodziny zastępczej". Jej serialowa siostra komentuje

Sergiusz Żymełka zniknął z show-biznesu i po latach powrócił w zaskakującej produkcji

Sergiusz Żymełka swoją rolą w serialu „Rodzina Zastępcza" zaskarbił sobie ogromną sympatię widzów. Grany przez niego bohater, przedsiębiorczy Filip, rozbawiał niepokornym charakterem i niezliczoną liczbą pomysłów, które kończyły się spektakularnymi katastrofami. Swoją przygodę z serialem „Rodzina Zastępcza" zaczął w wieku siedmiu lat i przez dziesięć lat emisji dorastał wraz ze swoimi widzami. Sergiusz sprawdził się także w dubbingu. To właśnie on podkładał głos pod Draco Malfoy’a w pierwszej części filmów o Harrym Potterze. Pomimo ogromnej popularności zrezygnował z aktorstwa i skupił się na studiach, wybierając kierunek psychologii w biznesie. Po latach nieobecności niespodziewanie wrócił do mediów w dość zaskakującej roli. W 2019 roku pojawił się w filmie Patryka Vegi „Kobiety mafii 2", grając sprzedawcę kokainy.

Bohaterowie serialu 'Rodzina zastępcza'"Rodzina zastępcza". Wiemy, jak wygląda Zośka i Eliza, ale... co z Fifim? Dziś to prawdziwy przystojniak

Uroczy Filipek z serialu „Rodzina Zastępcza" to już dojrzały mężczyzna. Jak zmienił się Sergiusz Żymełka?

Słodki rozrabiaka Filipek z serialu „Rodzina Zastępcza" to dziś dojrzały mężczyzna z zarostem. Niedawno  obchodził 31. urodziny. W komentarzach na jego instagramowym koncie nadal wspominana jest jego postać z serialu. Fani są także bardzo zaskoczeni jego fizyczną przemianą. 

Fifi, to ty? Przed chwilą oglądałam cię jako małego chłopca w "Rodzinie Zastępczej", a tu już taki facet z ciebie.
Fifi, ależ ty wyrosłeś.
Oglądałam „Rodzinę Zastępczą", teraz porównuję zdjęcia z tamtego okresu i teraźniejszości i jestem w szoku, że czas tak szybko biegnie, a my się zmieniamy.
Jak ja się w tobie kochałam w młodości - czytamy w komentarzach.
 

Dla większości widzów serialu takie wspomnienia to sentymentalny powrót do czasów ich dzieciństwa i młodości. Chcielibyście zobaczyć go w kolejnej roli? Więcej zdjęć serialowego Filipa znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Więcej o: