"Detektyw Bruno". Cleo w gigantycznych butach, Zosia z "Rodzinki.pl" z bratem. Ale panna!

24 maja w Warszawie odbyła się premiera nowego filmu familijnego z udziałem Piotra Głowackiego "Detektyw Bruno". W Złotych Tarasach pojawiło się sporo znanych twarzy oraz młodych aktorów.

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń ze świata znajdziesz pod adresem Gazeta.pl.

27 maja do kin wchodzi film familijny "Detektyw Bruno", w którym zagrał między innymi Piotr Głowacki. Z tej okazji trzy dni wcześniej w Złotych Tarasach w Warszawie odbyła się uroczysta premiera filmowej opowieści. Na ściance pojawiło się zarówno sporo znanych twarzy - Karolina Gruszka, Cleo, Edyta Jungowska czy Marcin i Rafał Mroczek, ale także kilka młodych aktorów, w tym odtwórca głównej roli Iwo Rajski, czy też znana z uwielbianego przez widzów serialu "Rodzinka.pl" Emilia Dankwa

Zobacz wideo Cleo straciła wujka. Nagrała dla niego piosenkę. Rodzina nie wiedziała

Premiera filmu "Detektyw Bruno". W warszawskich Złotych Tarasach pojawiło się wiele znanych nazwisk

Rodzinna komedia opowiada o losach wychowanka rodzinnego domu dziecka, Oskara, który jest zapalonym fanem serialu "Detektyw Bruno". W dniu swoich ósmych urodzin trafia na kopertę, w której znajdują się informacje na temat prezentu, który zostawili mu jego rodzice. Chłopiec postanawia zatrudnić swojego idola do pomocy w rozwiązaniu zagadki. Nie zdaje sobie sprawy z tego, że jego filmowy bohater to w rzeczywistości sarkastyczny i całkowicie wypalony aktor z awersją do dzieci.

Mateusz Damięcki, Rafał Zawierucha z partnerkąDamięcki i Hołownia w towarzystwie małżonek na polskiej premierze "Top Gun"

Na premierze pojawiło się sporo znanych twarzy. Do zdjęć cierpliwie pozowała między innymi Karolina Gruszka w wiosennej stylizacji, która zagrała jedną z postaci w filmie. W zielonej sukience i spiętych włosach prezentowała się korzystnie. 

Karolina GruszkaKarolina Gruszka KAPiF.pl / KAPiF.pl

W podobnych kolorach wystąpiła również Cleo, która wybrała na tę okazję krótką sukienkę w geometryczne wzory, a włosy upięła w kucyk na czubku głowy. Uwagę przykuwają wysokie buty.

CleoCleo KAPiF.pl / KAPiF.pl

CleoCleo ma ważny powód, dla którego nosi kucyk. Szok!

A jak dziś wygląda serialowa Zosia z "Rodzinki.pl"? Emilia Dankwa to już panna! Więcej zdjęć z premiery filmu znajdziecie w naszej galerii.

Więcej o: