Ula Chincz chwali się metamorfozą kuchni. Jest nowocześnie. Lodówka z ekranem i dodatki robią wrażenie

Ula Chincz jakiś czas temu wyremontowała kuchnię. Teraz na YouTube pokazała, jak wygląda wnętrze.

Więcej informacji o gwiadach polskiego show-biznesu na stronie głównej Gazeta.pl

Ula Chincz, znana szerszej publiczności jako Ula Pedantula, od jakiegoś czasu relacjonowała, jak przebiega remont w jej domu. Youtuberka cyklinowała podłogi, odmalowywała ściany, ale nie ukrywała, że radykalną metamorfozę przejdzie zwłaszcza kuchnia. Kiedy tylko fachowcy zakończyli prace, pokazała w mediach społecznościowych pierwsze kadry po remoncie. Teraz jednak z kamerą dokładnie oprowadziła widzów po pomieszczeniu. Pokazała każdy kąt i przydatne triki np. jak sprytnie ukryć gniazda elektryczne zamieszczone przy blacie kuchennym. 

Zobacz wideo Robert i Kaja Burneika mają w domu dwie kuchnie. Po co? Odpowiedź was zaskoczy

Ula Pedantula cieszy się już nową kuchnią

Ula Pedantula przed remontem miała piękną i klimatyczną kuchnię. Na Instagramie zdradziła jednak, że ta lata świetności miała już dano za sobą. Pokazała też, że meble były zniszczone. 

 

Prezenterka postanowiła więc wymienić nie tylko meble, ale też płytki. Postawiła na kafelki w eleganckim odcieniu zieleni. Zachowała przy tym podobny układ kuchni. Pozostała też przy jasnych frontach. Tym razem wybrała jednak jasny blat i biały dwukomorowy zlew. Co ciekawe, by zachować rustykalny klimat, tak jak poprzednio, pod zlewem zamontowała małą zasłonkę. To za nią chowa jeden ze śmietników. 

Ula Pedantula pokazała kuchnięUla Pedantula pokazała kuchnię Anna Goworek

Nie brakuje też otwartych półek ze sprzętami domowymi oraz nietuzinkowymi ozdobami. 

Ula Pedantula pokazała kuchnięUla Pedantula pokazała kuchnię Anna Goworek

Po drugiej stronie kuchni znalazła się część z kuchenką gazową, piekarnikiem i lodówką. Ta ostatnia robi wrażenie. Jest duża i nowoczesna, bo z ekranem z dostępem do sieci wi-fi. Chincz może więc gotować i jednocześnie oglądać ulubione programy, albo jak przyznała podczas jednej z instagramowych relacji, słuchać muzyki. 

Ula Pedantula pokazała kuchnięUla Pedantula pokazała kuchnię Anna Goworek

Ula Pedantula pokazała kuchnięUla Pedantula pokazała kuchnię Anna Goworek

Za lodówką znajduje się też część spiżarniana, w której Pedantula trzyma m.in. przetwory. Więcej zdjęć z kuchni znajdziecie w naszej galerii, w górnej części artykułu. Natomiast całe nagranie, na którym prezenterka oprowadza widzów po włościach, zamieszczamy poniżej. 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.