Nela Mała Reporterka już nie taka mała. Ma 17 lat i właśnie tworzy projekt naukowo-badawczy

Choć od jej medialnego debiutu minęło już prawie dziesięć lat, wciąż ma grono osób, które śledzą jej poczynania. Zaczynała jako dziecko, a dziś 17-letnia Nela Mała Reporterka wciąż pisze, nagrywa i opowiada o podróżach.

Więcej o dziecięcych gwiazdach przeczytasz w tekstach na stronie głównej Gazeta.pl

Osiem lat temu Nela Mała Reporterka napisała swoją pierwszą książkę, która była początkiem całej serii. Opisywała w niej podróż z perspektywy dziecka. Oczywiście za działania byli odpowiedzialni przedsiębiorczy rodzice, którzy szybko wpadli na kolejne pomysły promocji córki i zachęcali ją do występowania w programach czy audycjach o tej samej tematyce. Dziewczynce się jednak to na tyle spodobało, że obecnie wciąż pojawia się w mediach. 

Zobacz wideo Katarzyna Dowbor zdradza szczegóły programu "Nasz nowy dom"

Tomasz Karolak Michał WiśniewskiKarolak kopał rowy, a Wiśniewski pakował cebulę. Roznerski pracy się wstydził

Nela Mała Reporterka - jak dziś wygląda i co robi?

Pierwsza książka Neli ukazała się w 2014 roku, gdy miała osiem lat. Wtedy też zaczęła występować w programie telewizyjnym, emitowanym początkowo przez TVP 1, obecnie TVP ABC. Od 2019 roku jej reportaże można też oglądać w TVP POLONIA na całym świecie. Z kolei latach 2016-2017 Nela prowadziła autorską, cotygodniową audycję w Radiu dla Ciebie. 

 

Obecnie, w wieku 17 lat, angażuje się także w akcje pomocowe. Rozwija projekt edukacyjno-badawczy w ramach swojej fundacji "The Adventure starts Here Foundation". Zamierza zaangażować w niego naukowców, którzy w przystępny dla dzieci sposób będą opowiadać o przyrodzie.

 

Jej aktywności są regularnie opisywane w sieci - na samym Instagramie śledzi ją prawie 20 tysięcy osób. 

 

Dla fanów, którzy dorastali razem z nią, już na zawsze będzie zapewne Nelą Małą Reporterką i pod takim pseudonimem wciąż zresztą działa. 

O tym, jak dziś wygląda, możecie przekonać się, odwiedzając naszą galerię na górze strony. 

Więcej o: