Cezary Pazura z 33-letnią córką Anastazją pozuje na planie specjalnego odcinka "Milionerów"

Cezary Pazura razem z najstarszą córką z pierwszego małżeństwa wystąpił w odcinku specjalnym "Milionerów". Zostanie wyemitowany 1 czerwca, z okazji Dnia Dziecka.

Bądź na bieżąco. Więcej o programie "Milionerzy" przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Odcinki specjalne popularnego teleturnieju "Milionerzy" to już tradycja. Jest to świetny sposób na sprawdzenie wiedzy, jaką dysponują znane gwiazdy oraz zebranie pieniędzy na cele charytatywne. Nie wspominając, że jest to świetna zabawa i widowisko. Kolejny odcinek specjalny programu zostanie wyemitowany 1 czerwca, z okazji Dnia Dziecka. Gośćmi będzie Cezary Pazura z córką z pierwszego małżeństwa, Anastazją oraz Jan Peszek z synem Błażejem.

Zobacz wideo Cezary Pazura opowiedział o najstarszej córce. „Odziedziczyła naiwność"

Cezary Pazura z córką Anastazją w "Milionerach"

Cezary Pazura jest dziś szczęśliwym mężem i ojcem czwórki dzieci. Edyta Pazura to trzecia żona aktora, z którą doczekał się trójki dzieci. Najstarsza córka, 33-letnia Anastazja to owoc miłości aktora i Żanety Pazury. Choć związek był najgorszym czasem w życiu Pazury. Kobieta zrzekła się praw rodzicielskich do Anastazji. Aktor sam wychował córkę i wciąż ma z nią świetny kontakt. To właśnie z nią powalczy o milion złotych w show TVN.

Cezary Pazura z córką AnastazjąCezary Pazura z córką Anastazją Fot. East News

Cezary Pazura w na nagraniu do teleturnieju pojawił się w jasnych dżinsach rurkach, biały T-shircie, szarej marynarce i białych butach sportowych. Anastazja postawiła na czarną szmizjerkę do kolan, rajstopy kabaretki i jasne mokasyny. Wyeksponowała także tatuaże na ramieniu oraz kostce. 

Wygrane pieniądze, jak zawsze trafią na konto Fundacji TVN "Nie jesteś sam", która działa na rzecz chorych dzieci i osób starszych. Obecnie największym wyzwaniem fundacji jest budowa Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.