Anna Bardowska wybrała na komunię wiosenną stylizację. Show kradnie jej córka: Jak księżniczka Charlotte

Bardowscy będą musieli jeszcze trochę poczekać, aby wyprawić komunie swoim dzieciom, jednak w tym roku mięli już okazję uczestniczyć w imprezie z tej okazji. Uczestniczka "Rolnik szuka żony" pokazała na Instagramie kilka zdjęć z rodzinnego wydarzenia.

Więcej o uczestnikach programów telewizyjnych przeczytasz na Gazeta.pl

Anna i Grzegorz Bardowscy poznali się dzięki udziałowi w drugiej edycji "Rolnik szuka żony". Szybko połączyło ich uczucie, a w kwietniu 2016 roku stanęli na ślubnym kobiercu. Do dziś są jedną z najpopularniejszych i najbardziej lubianych par z programu. Dość powiedzieć, że instagramowy profil Anny Bardowskiej śledzi już 250 tys. osób! Uczestniczka "Rolnik szuka żony" jest zresztą pełnoetatową influencerką, a w mediach społecznościowych chętnie dzieli się szczegółami z życia rodziny. Pod koniec maja zamieściła relacje z imprezy komunijnej, na którą zostali zaproszeni.

Zobacz wideo Anna i Grzegorz Bardowscy budują dom

Księżna Kate, królowa ElżbietaKsiężna Kate ukochała sobie klasykę, za to Anna wygodę. Podglądamy domy royalsów

"Rolnik szuka żony". Anna Bardowska pokazała komunijną stylizację

Komunia w rodzinie Bardowskich została zorganizowana z prawdziwym rozmachem. Jak wynika ze zdjęć, które uczestniczka "Rolnik szuka żony" wrzuciła na Instagram, impreza odbyła się w miejscu z dużym ogrodem, z licznym atrakcjami dla dzieci, wśród których znalazł się domek podobny do tego, w którym bawią się Klara i Laura Lewandowskie. Uwagę zwraca również spektakularny, bogato zdobiony złotymi literami tort, na którym znalazły się nawet wykonane najprawdopodobniej z masy cukrowej hostia i Pismo Święte.

Anna Bardowska wybrała na ten dzień wiosenną, żółtą sukienkę z marszczeniami, wykończoną kopertowym dekoltem, sięgającą przed kolano. Uczestniczka "Rolnik szuka żony" dobrała do niej klasyczne, wysokie szpilki w cielistym odcieniu, a także czarną torebkę na złotym łańcuszku. Niezwykle elegancko wyglądały także dzieci Bardowskich. Jaś ubrany był w białą koszulę i spodnie z kantem w brązową kratkę, jednak całą uwagę skupiała na sobie mała Liwia. Dziewczynka prezentowała się przeuroczo w niebieskiej sukience w kwiatki i włosach związanych w kucyki. Jedna z internautek porównała wręcz córkę Bardowskich do księżniczki Charlotte.

 

Janice Dickinson i Heidi MontagKhloe Kardashian musiała rozpuszczać botoks, a Blance Lipińskiej zwisa skóra

Sezon komunijny w pełni, a gwiazdy chętnie dzielą się na Instagramie zdjęciami z tego wyjątkowego dnia. W ostatnich dniach imprezy dla swoich dzieci organizowały m.in. Barbara Kurdej-Szatan, Maja Hyży czy Joanna Moro.

Więcej o: