Lara Gessler ujawniła płeć drugiego dziecka. "Chciałam tego całe życie"

Lara Gessler, która zbliża się wielkimi krokami do drugiego porodu, odpoczywa wraz z rodziną nad polskim morzem. Restauratorka przy okazji wyjawiawiła, czy mała Nena doczeka się siostry, czy też brata.

Więcej o życiu gwiazd przeczytasz na Gazeta.pl

Lara Gessler i Piotr Szeląg ujawnili się jako para na początku 2020 roku. Zakochani kilka miesięcy później poinformowali, że spodziewają się dziecka, a na ślubnym kobiercu stanęli tuż przed narodzinami Neny. W marcu tego roku restauratorka i prawnik zdradzili, że ich córka będzie miała rodzeństwo, jednak do tej pory nie chcieli dzielić się publicznie szczegółami ciąży. Po licznych pytaniach o płeć drugiego dziecka Lara postanowiła w końcu ujawnić, że już niebawem powita na świecie syna.

Zobacz wideo Lara Gessler informuje o drugiej ciąży

Lara Gessler ujawniła, że od zawsze chciała mieć córkę i syna

Pod koniec kwietnia Lara Gessler wybrała się z rodziną w podróż do Meksyku i, jak wówczas napisała na Instagramie, na pewien czas zakończyła tym samym etap tak dalekich wyjazdów. Miesiąc później restauratorka wraz z mężem i córką wyjechali więc do Sopotu, nacieszyć się promieniami słońca nad polskim morzem. Podczas tej wycieczki Gessler zamieściła na Instagramie rodzinne zdjęcie, na którym odsłania coraz okrąglejszy, ciążowy brzuch, a jej mąż trzyma Nenę na baranach. Córka Magdy Gessler, odpowiadając na pytania o płeć drugiego dziecka, napisała, że spełni się jej marzenie o tym, aby mieć córkę i syna.

Całe życie chciałam mieć syna i córkę, będę miała córkę i syna - napisała.
 

Imię chłopca rodzice póki co utrzymują w tajemnicy. Niewykluczone, że - tak jak w przypadku Neny - zdradzą je, dopiero jakiś czas po tym, gdy dziecko przyjdzie na świat. Dokładna data porodu nie jest znana, jednak pod koniec kwietnia Lara Gessler informowała, że rozpoczęła drugi trymestr ciąży.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.