Grzegorz Hyży ukrywa wizerunki synów. Maja właśnie pokazała ich twarze: Moje przystojniaki

Maja Hyży świętowała pierwszą komunię swoich synów. Ojcem bliźniaków, Wiktora i Aleksandra, jest Grzegorz Hyży. Wokalista stroni od pokazywania wizerunku dzieci. Inne zdanie na ten temat ma jego była partnerka. Na jej Instagramie pojawił się uroczy kadr z pociechami.

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Nie jest tajemnicą, że Maja Hyży i Grzegorz Hyży rozwiedli się w 2013 roku. Wokalistka jakiś czas temu wyznała, że pogodziła się z byłym mężem, o czym najlepiej może świadczyć fakt, że Grzegorz w towarzystwie Agnieszki Hyży pojawił się na komunii synów z pierwszego małżeństwa. Wokalista ma twarde zasady dotyczące tego, co pokazuje w mediach społecznościowych. Na jego Instagramie rodzinne kadry są rzadkością, tym bardziej takie, na których widać twarze pociech. Maja z okazji komunii zrobiła wyjątek i pochwaliła się zdjęciem z synami. Podobieństwo uderzające! 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Najgłośniejsze rozwody gwiazd. Małżeństwo Brada Pitta ucierpiało przez alkohol. Polscy Beckhamowie rozstali się po zdradzie

Zobacz wideo Maja Hyży zabiera córkę do pracy. Karmiła córkę w przebraniu mężczyzny. „Wyśmiała mnie"

Maja Hyży pokazała synów. Fani: Chłopaki cała mama 

Maja Hyży na komunię synów wybrała koronkową kreację, którą zestawiła z białą marynarką i kwiecistą opaską na głowie. Wokalistka jest w zaawansowanej ciąży i wygląda kwitnąco. Na Instagramie opublikowała wyjątkowy kadr, na którym widać jej najstarszych synów, co do tej pory nie zdarzało się często. Hyży regularnie pokazuje córkę, ale przez lata chroniła wizerunek chłopców. Dumna mama nie posiadała się jednak z radości i pokazała dziesięciolatków. 

ZOBACZ: Maja Hyży świętuje komunię synów. Na uroczystości pojawił się były mąż piosenkarki. Mamy zdjęcia

Pierwsza komunia święta. Moje przystojniaki - napisała wokalistka.
 

Fani w komentarzach zasypali wokalistkę ciepłymi słowami. Nie zabrakło głosów, że synowie Mai są jej kopią. 

Piękna rodzinka.
Chłopaki cała mama.
Ty i twoje dzieci wyglądacie przecudownie - czytamy.

Rodzina Kardashian w PortofinoKourtney Kardashian i Travis zorganizowali dla najbliższych przyjęcie przedślubne

Wy również widzicie uderzające podobieństwo?

Więcej o: