Przyjaźń po rozwodzie? Te gwiazdy nawet po rozstaniu utrzymują dobre relacje

Rozstania gwiazd często przebiegają w atmosferze medialnego skandalu. Niektórym sławnym parom udało się jednak zakończyć relacje bez wzajemnych oskarżeń. Wiele z nich nadal się przyjaźni.

Więcej aktualnych informacji ze świata show-biznesu znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek krytykowana za retusz zdjęć. Reaguje

Koniec związku nie zawsze musi oznaczać koniec przyjaźni. Choć wiele byłych par ze świata show-biznesu często oskarża się wzajemnie w mediach, istnieją też takie, które nawet po rozstaniu pozostają w dobrych relacjach. Te gwiazdy dają dobry przykład.

Edyta Górniak i Dariusz Krupa Przemek Kossakowski i Martyna WojciechowskaPrzedstawiamy najgłośniejsze rozwody gwiazd

Jennifer Aniston i Brad Pitt

Rozstanie aktorów było jednym z najgłośniejszych w show-biznesie. Fani pary winą obarczali Angelinę Jolie, z którą rzekomo Brad Pitt zdradzał żonę. Jennifer Aniston nie chciała jednak publicznie komentować sprawy. Po latach byli małżonkowie ponownie zbliżyli się do siebie i zostali dobrymi przyjaciółmi. W mediach co jakiś czas pojawiają się plotki na temat ich powrotu do siebie. Sami zainteresowani konsekwentnie jednak zaprzeczają doniesieniom i zapewniają, że łączy ich jedynie przyjaźń.

Brad Pitt, Jennifer AnistonBrad Pitt, Jennifer Aniston Fot. Allstar/Graham Whitby Boot/ East News

Demi Moore i Bruce Willis

Demi Moore i Bruce Willis byli małżeństwem przez 13 lat. Para doczekała się trzech córek. Pomimo że po rozwodzie każde z nich ułożyło sobie życie na nowo, nadal pozostają przyjaciółmi. Niejednokrotnie zapewniali nawet, że od kiedy nie są razem, rozumieją się jeszcze lepiej.

 

Bruce Willis, Emma HemingŻona Bruce'a Willisa poświęciła się dla chorego męża. "To o mnie uderzyło"

Gwyneth Paltrow i Chris Martin

Para rozwiodła się w 2016 roku. Aktorka i wokalista spędzili ze sobą ponad 10 lat. Mają razem dwoje dzieci. Obecnie oboje są w szczęśliwych związkach. Gwyneth Paltrow jest z reżyserem Bradem Falchuckem, a Chris Martin spotyka się z Dakotą Johnson. Byli małżonkowie nadal jednak się przyjaźnią i wspólnie wychowują pociechy.

 

Małgorzata Rozenek-Majdan i Jacek Rozenek

Jacek Rozenek był drugim mężem Małgorzaty Rozenek-Majdan. Małżeństwo przetrwało dziesięć lat. Mają dwóch synów, których wspólnie wychowują. Pomimo rozstania byli partnerzy pozostają w dobrych relacjach. Celebrytka wspierała aktora, kiedy zmagał się z problemami zdrowotnymi. Pomogła mu także finansowo, gdy w 2021 roku ogłosił bankructwo.

Małgorzata Rozenek, Jacek RozenekMałgorzata Rozenek, Jacek Rozenek Fot. KAPiF

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski

Dziennikarze byli małżeństwem 23 lata. Są rodzicami dwóch synów. Informacja o ich rozwodzie zaskoczyła wszystkich. Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski rozstali się jednak w przyjaznej atmosferze i nadal są ze sobą blisko. Prezenterka niedawno zdradziła w wywiadzie, że kibicuje byłemu mężowi w znalezieniu drugiej połówki.

Paulina Smaszcz, Maciej KurzajewskiPaulina Smaszcz, Maciej Kurzajewski KAPiF

Więcej o: