Małgorzata Socha zabrała dzieci na wakacje. Pochwaliła się rodzinnym zdjęciem. "Ekipa wyrusza w miasto"

Małgorzata Socha jest na co dzień bardzo zapracowana. Ostatnio gwiazda postanowiła naładować akumulatory i wybrała się z rodziną do słonecznej Hiszpanii. Na Instagramie pochwaliła się zdjęciem z wyjazdu.

Więcej aktualnych informacji ze świata polskiego show-biznesu znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Małgorzata Socha zrobiła mężowi primaaprilisowy żart

Małgorzata Socha jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej zapracowanych polskich aktorek. Gwiazda występuje jednocześnie w kilku serialach. Często możemy zobaczyć ją także w reklamach. Ostatnio zakończyła nagrania do ostatniego sezonu "BrzydUli" i postanowiła w końcu odpocząć od pracy. Razem z rodziną wybrała się na wakacje. Na Instagramie opublikowała zdjęcie z wyjazdu. Na fotografii widać, że towarzyszą jej dzieci.

Małgorzata Socha, Tomasz KammelU Kammela luksus, a u Sochy przytulnie. Zobaczcie, jak polskie gwiazdy urządziły swoje kuchnie

Małgorzata Socha zabrała dzieci na wakacje. Pochwaliła się rodzinnym zdjęciem. "Ekipa wyrusza w miasto"

Małgorzata Socha jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie zgromadziła już milion obserwujących. Niedawno aktorka zabrała rodzinę na wakacje do słonecznej Hiszpanii. Na bieżąco relacjonuje wyjazd na swoim profilu. Ostatnio opublikowała urocze zdjęcie z trójką  pociech: Basią, Zosią i Stasiem.

Ekipa wyrusza w miasto! Pięknego weekendu! - napisała pod postem.
 

W komentarzach pod fotografią znalazło się mnóstwo miłych słów od fanów aktorki.

Z taką ekipą to i na koniec świata!
Pięknie pani wygląda, cudowna rodzina.
Wspaniała mama i jej cudowne dzieci, piękny widok - komplementowali internauci.

Paweł Domagała, Paulina Sykut, Krzysztof IbiszPolsat SuperHit Festiwal 2022. Paweł Domagała nie dojechał do Sopotu. Dlaczego?

Takie ujęcia są na instagramowym profilu Małgorzaty Sochy rzadkością. Gwiazda chroni prywatność najbliższych i nie pokazuje twarzy dzieci w mediach społecznościowych. Na zdjęciu brakuje męża aktorki, Krzysztofa Wiśniewskiego. Możemy się jednak domyślić, że to on jest autorem rodzinnej fotografii.

Więcej o: