Bogusław Linda bryluje na salonach. Pojawił się po dłuższej przerwie

Bogusław Linda pojawił się na uroczystej premierze nowego e-booka Doroty Kośmickiej. W wydarzeniu wzięło również udział wiele innych gwiazd.

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Bogusław Linda wyjątkowo rzadko pojawia się publicznie. Aktor nie lubi udzielać wywiadów i niechętnie bierze udział w show-biznesowych eventach. Ostatnio przyszedł jednak na uroczystą premierę wydania książki Doroty Kośmickiej w formacie e-booka o tytule "Zawód: producentka".

Zobacz wideo Premiera książki Blanki Lipińskiej w języku angielskim

Bogusław Linda pojawił się na premierze ebooka

Na evencie pojawiło się wiele innych gwiazd z pierwszych stron gazet. Przyszła między innymi: Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Dygant czy Katarzyna Warnke. Na uroczystym spotkaniu z autorką był również wspomniany Bogusław Linda, co może nieco zaskakiwać, ponieważ aktor ostatnio rzadko pokazuje się publicznie.

Bogusław LindaBogusław Linda KAPiF.pl / KAPiF.pl

Wszyscy zaproszeni goście byli bardzo eleganccy. Bogusław Linda włożył granitowy garnitur i czarną koszulę. Do stroju dopasował czarne, klasyczne pantofle. Więcej zdjęć aktora i innych gwiazd z uroczystej premiery znajdziecie w naszej galerii. 

Bogusław Linda ostatnio na dłużej pojawił się przed kamerami w programie internetowym Małgorzaty Domagalik "Niech gadają". Aktor wywołał wtedy poruszenie swoją wypowiedzią o tym, jak "kościół utrzymuje głupotę w Polsce". Te słowa skrytykowało wiele osób w tym Dariusz Matecki - prezes Solidarnej Polski na Pomorzu Zachodnim. Warto podkreślić, że w tym samym wywiadzie artysta podkreślił, że nie jest ateistą.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.