Sopot SuperHit Festiwal. Klaudia Halejcio w piórach, a Marcelina Zawadzka wybrała marynarski wzór

20 maja rozpoczął się Polsat SuperHit Festiwal. W Operze Leśnej na czerwonym dywanie pojawiły się m.in. Paulina Sykut-Jeżyna i Klaudia Halejcio. Obydwie panie postawiły na biel.

Bądź na bieżąco. Więcej o festiwalu w Sopocie przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Rozpoczął się pierwszy dzień festiwalu, a do Sopotu zawitały gwiazdy. W Operze Leśnej na ściance zapozowały m.in. Paulina Sykut-Jeżyna, Oliwia Bieniuk, Robert i Monika Janowscy, Kwiat Jabłoni, Klaudia Halejcio, a także jej były partner Tomasz Barański. Na jakie stylizacje postawiły gwiazdy? Zdecydowanie króluje biel, która pięknie pasuje do nadmorskiej miejscowości. 

Zobacz wideo Szybkie strzały Cleo. Doda czy Edyta Górniak?

Klaudia Halejcio

Celebrytka postawiła na odważną kreację. Od jej białej, mini sukienki w pióra nie da się oderwać wzroku. Halejcio połączyła ją z białym paskiem w talii, lekkimi sandałkami wiązanymi wokół kostki w tym samym kolorze oraz małą torebką.

Klaudia HalejcioKlaudia Halejcio KAPiF.pl / KAPiF.pl

Paulina Sykut-Jeżyna

Pogodynka również postawiła na białą kreację. Zdecydowała się jednak na długość maxi i głęboki dekolt. Sukienkę zdobią falbany na całej długości.

Paulina Sykut-JeżynaPaulina Sykut-Jeżyna KAPiF.pl / KAPiF.pl

Karolina Pisarek 

Do trzech razy sztuka. Modelka również zaprezentowała się cała w bieli. Sukienka, która imituje marynarkę, zakończona jest frędzelkami oraz ma ozdobne klapy, kieszenie oraz guziczki. Uwagę przykuwają piękne sandałki na szpilce ze świecącą kokardą.

Karolina PisarekKarolina Pisarek KAPiF.pl / KAPiF.pl

Oliwia Bieniuk

Córka Anny Przybylskiej zdecydowanie wyróżnia się wśród białych kreacji. Na pierwszy rzut oka rzuca się długi, czarny, skórzany płaszcz oraz wysokie, ciężkie buty w tym samym kolorze. Pod czarnym nakryciem prześwituje jednak biała mini sukienka.

Oliwia BieniukOliwia Bieniuk KAPiF.pl / KAPiF.pl

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii u góry strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.