Cleo zachwyca w małej czarnej z okazji premiery nowej płyty. My patrzymy na wykończenia. Czad

Cleo wydała czwarty album "VinyLOVA", który już w dniu premiery zdobył statut złotej płyty. Do pamiątkowych zdjęć zapozowała w nieziemskiej kreacji.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

20 maja odbyła się premiera najnowszego krążka Cleo "VinyLOVA". Piosenkarka miała podwójny powód do świętowania, ponieważ już w tym dniu uzyskała status złotej płyty. Czwarty album to 12 utworów w klimacie lat 40., 60., 70. i 80. Z tej okazji zapozowała w zjawiskowej sukience.

Zobacz wideo Szybkie strzały Cleo. Doda czy Edyta Górniak?

Zobacz też: Najgłośniejsze rozwody gwiazd. Małżeństwo Brada Pitta ucierpiało przez alkohol. Polscy Beckhamowie rozstali się po zdradzie

Cleo zachwyca w małej czarnej przy okazji premiery płyty

W tym wyjątkowym dniu Cleo wybrała kreację szytą na miarę od Atelier. Alina Shyn już kilkukrotnie przygotowywała dla niej sukienki, które za każdym razem zachwycały. Tym razem artystka pokazała się w małej czarnej. Na ramieniu możemy zauważyć dużą fantazyjną aplikację, natomiast dłonie artystki zdobiły długie rękawiczki w tym samym kolorze. Na nogach miała sandałki na wysokim słupku.

Cleo jak zwykle postawiła na charakterystyczny dla niej wysoki kucyk i delikatny makijaż z podkreślonymi na koralowo ustami i kreską na oku. Trzeba przyznać, że artystka wyglądała pięknie, a sukienka od razu przykuwa uwagę.

Cleo Vinylova - premiera pytyCleo Vinylova - premiera pyty KAPiF.pl / KAPiF.pl

Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii na górze strony

CleoCleo rozpuściła włosy. Fani w szoku. Uwagę przykuwają paznokcie. Długie

Cleo boi się zakochać. Wiadomo, dlaczego

W programie "Taka jak ty" Cleo wyznała, że boi się zakochać. Mężczyźni ją onieśmielają, jednak kilkukrotnie została zraniona i teraz stara się "zostawiać część serca tylko dla siebie". Wie, że kiedy na jej drodze stanie odpowiednia osoba, nie będzie chciała wciągać jej do świata show-biznesu.

Więcej o: