Tom Cruise robił wszystko, co mógł, by nie być niższym od księżnej Kate. Zastosował swój stary trik

Tom Cruise jest niższy od księżnej Kate. Pomimo tego na premierze filmu "Top Gun: Maverick" nie było widać między nimi różnicy wzrostu. Brytyjscy dziennikarze podejrzewają, że aktor na uroczystość włożył specjalne buty.

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

W czwartek miała miejsce premiera filmu "Top Gun: Maverick". Na czerwonym dywanie pojawili się nie tylko aktorzy występujący w produkcji. Swoją obecnością zaszczycili zgromadzonych również księżna Kate i książę William. Tom Cruise odpowiednio się przygotował, by dobrze wyglądać u boku członków rodziny królewskiej.

Zobacz wideo "Top Gun: Maverick". Tom Cruise wymiata w nowym zwiastunie sequelu hitu z lat 80.

Anna PopekPopek na ściance w za ciasnych butach. Oderwać wzroku nie pomogła nawet sukienka

Dziennikarze podejrzewają, że Tom Cruise założył specjalne buty, by dobrze wyglądać u boku księżnej Kate

Księżna Kate ma 175 cm wzrostu. Tym samym jest nieco wyższa od mierzącego 170 cm Toma Cruisa. Na czwartkowym wydarzeniu monarchini założyła szpilki na wysokim obcasie, a i tak, gdy stała obok aktora, ten nie wyglądał na niższego. Jak to możliwe? Od dawna mówi się, że aktor zakłada na najważniejsze uroczystości specjalne buty, które dodają mu kilka dobrych centymetrów. Portal DailyMail podejrzewa, że tym razem zależało mu, by odpowiednio wyglądać obok księżnej Kate, gdy będą obok siebie szli na czerwonym dywanie. 

Tom Cruise i księżna KateTom Cruise i księżna Kate Fot. Alberto Pezzali / AP Photo

Czwartkowa uroczystość miała nieprawdopodobny, pełen przepychu charakter. Tom Cruise przyleciał na nią helikopterem, który sam pilotował. Warto też zwrócić uwagę, że premiera "Top Gun: Maverick" jest pierwszą od czasu "Jamesa Bonda" we wrześniu ubiegłego roku, w której udział wzięli przedstawiciele brytyjskiej rodziny królewskiej. Film na ekranach polskich kin pojawi się 27 maja. Obok Toma Criusa wystąpili w nim między innymi: Val Kilmer, Jennifer Connelly czy Milles Teller.

Anna i Robert LewandowscyAnna Lewandowska położyła się na Robercie. Sesja jak do magazynu

Więcej o: