Alessandra Ambrosio w Cannes niczym księżniczka. Tren zachwycał, ale to przezroczysty top przyciągał uwagę

Od wtorku we Francji trwa festiwal filmowy w Cannes. Trzeciego dnia na czerwonym dywanie pozowała Alessandra Ambrosio. Ogromna, rozłożysta spódnica od Stephane'a Rollanda sprawiała, że wyglądała jak współczesna księżniczka.

Więcej o stylizacjach gwiazd i celebrytów z medialnych wydarzeń muzycznych i filmowych znajdziecie na stronie głównej Gazeta.pl

Alessandra Ambrosio pojawiła się na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes na premierze filmu "Armageddon Time". Potem miała okazję, by zapozować na czerwonym dywanie, gdzie zrobiła furorę w ogromnej kreacji od francuskiego projektanta Stephane'a Rollanda. Obracała się i unosiła spódnicę, by jak najlepiej ją wyeksponować. I ta błyszcząca góra! Trudno było odwrócić od modelki uwagę.

Zobacz wideo Katarzyna Figura wychowuje dwie córki. Kogo zabrała w podróż po Cannes, Kaszmir nie. Miała powód

Jennifer Connelly, Tom Cruise, Aishwarya Rai, Eva LongoriaBlogerka przyćmiła sławy. Różowy kolor to jedno, ale ten krój!

Alessandra Ambrosio zachwyciła w puchowej kreacji. Ciągnął się za nią tren

Strój Alessandry Ambrosio na festiwalu w Cannes składał się z dwóch części - rozłożystej, puchowej spódnicy przypominającej kołdrę i góry. Miała przezroczysty top z cienkiej siateczki i trzy okrągłe i niesymetryczne naszycia, które zasłaniały biust. Dodatkowo ciągnął się za nią tren.

Klasy całej stylizacji dodawały białe rękawiczki oraz biżuteria, kolczyki i naszyjnik w kształcie łez. Puchy i błyski to naprawdę sporo, dlatego trafnie modelka postawiła na dosyć proste uczesanie, czyli kok i pasma założone za uszy. 

Na zdjęciach z wydarzenia można zauważyć, że modelka maksymalnie starała się wyeksponować kreacje, ale też tył sukienki, by pokazać gołe i smukłe plecy. Więcej fotografii z Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Zobacz też: Adriana Lima bryluje w Cannes w czarnej sukni. Odsłoniła tylko ciążowy brzuch. To się nazywa wejście!

Więcej o: