Kożuchowska wybrała torebkę jak kula dyskotekowa, a Anna Cieślak trampki. Renata Gabryjelska? Niebieski to jej kolor

Na premierze e-booka producentki "Tajemnicy zawodowej" Doroty Kośmickiej pojawiła się plejada gwiazd. Na ściance pozowały m.in. sporadycznie pojawiająca się na eventach gwiazda lat 90., Renata Gabryjelska, błyszcząca Małgorzata Kożuchowska i elegancka Joanna Racewicz.

Więcej o stylizacjach gwiazd i celebrytów przeczytasz w tekstach na stronie głównej Gazeta.pl

Dorotę Kośmicką, czyli autorkę e-booka "Zawód: producentka", pozując na ściance, wspierały też m.in. Katarzyna Sawczuk, Agnieszka Hyży i Katarzyna Warnkę. Zupełnie inne podejście zaprezentowała Anna Cieślak, która szybko przemknęła za kulisami i uniknęła wdzięczenia przed paparazzi. 

Zobacz wideo Fetysze Malwiny i co mają z tym wspólnego stopy Dody?

Bohaterowie 'Rancza'Grała w "Ranczu" wójtową. Arlak przeszła metamorfozę. Inni aktorzy serialu też

Anna Cieślak wybrała wygodę. Joanna Racewicz elegancka jak nigdy 

Joanna Racewicz wybrała na imprezę czarną marszczoną sukienkę za kolano. Postawiła na subtelne wycięcie na dekolcie, ale za to sporych rozmiarów bufki na ramionach. Całość rozjaśniły złote prostokątne kolczyki i kopertówka w tym samym kolorze. 

Racewicz JoannaRacewicz Joanna KAPiF.pl / KAPiF.pl

Małgorzata Kożuchowska uwielbia dobrze skrojone garnitury i taki też wybrała tym razem. Mieniący się satynowy materiał połączyła ze srebrnymi dodatkami w postaci naszytych na marynarce kwiatów, mini torebki i sandałek z błyszczącymi paskami. 

Kozuchowska MalgorzataKozuchowska Malgorzata KAPiF.pl / KAPiF.pl

Laura Breszka poszła w ślady Anny Cieślak i postawiła na totalny luz. Koszula niczym z wakacyjnego urlopu, sportowa spódnica i trampki wskazują, że nie chciała się przesadnie stroić. 

Breszka LauraBreszka Laura KAPiF.pl / KAPiF.pl

Koleżanki Agnieszka Dygant i Daria Widawska plotkowały poza ścianką, ale do zdjęcia również zdecydowały się zapozować. Obydwie wybrały marynarki i rozszerzane spodnie, jednak to stylizacja Dygant bardziej przypadła nam do gustu. Modny kolor i fason nakrycia i marszczona torebka grają ze sobą idealnie. 

Widawska Daria, Dygant AgnieszkaWidawska Daria, Dygant Agnieszka KAPiF.pl / KAPiF.pl

Modelka i aktorka Renata Gabryjelska, cieszącą się największą popularnością szczególnie w latach 90., wybrała skomplikowaną sukienkę w kolorze indygo. Zrezygnowała z ciemnej szminki i udziwnionego uczesania, dlatego całość prezentowała się naprawdę dobrze. 

Gabryjelska RenataGabryjelska Renata KAPiF.pl / KAPiF.pl

Zobacz też: Renata Gabryjelska na własne wesele została wniesiona w zamkniętej skrzyni. Pana młodego też "zapakowano"

Zdjęcia m.in. Katarzyny Sawczuk, Katarzyny Warnkę i Bogusława Lindy znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Więcej o: