Olśniewająca księżna Kate na premierze "Top Gun: Maverick". Co za kreacja! Paradowała u boku Toma Cruise'a

Podczas premiery najnowszego filmu "Top Gun: Maverick" księżna Kate i książę William spotkali się z Tomem Cruisem i innymi członkami obsady. Księżna zachwyciła stylizacją.

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń ze świata znajdziesz pod adresem Gazeta.pl.

W czwartek wieczorem w Londynie księżna Kate i książę William pojawili się na uroczystej premierze filmu "Top Gun: Maverick". Na miejscu spotkali się z odtwórcą głównej roli, Tomem Cruisem, oraz Jennifer Connelly i Milesem Tellerem, którzy wraz z innymi gwiazdami brytyjskiej telewizji pojawili się na Leicester Square w Londynie. Sądząc po zdjęciach z wydarzenia, wszyscy doskonale się bawili w swoim towarzystwie. 

Zobacz wideo Jak mieszkają księżna Kate i książę William?

Londyńska premiera filmu "Top Gun: Maverick". Księżna Kate i książę William spotkali się z Tomem Cruisem

Jak podaje Daily Mail, czwartkowe wydarzenie to pierwsza premiera filmowa od czasu "Jamesa Bonda" we wrześniu ubiegłego roku, w której wzięli udział przedstawiciele brytyjskiej rodziny królewskiej. Księżna Kate zaprezentowała się w wyjątkowo odważnej czarno-białej kreacji projektu Rolanda Moureta. Włożyła suknię z odkrytymi ramionami, a całość dopełniła czarną kopertówką i długimi diamentowymi kolczykami.

Księżna Kate, królowa ElżbietaKsiężna Kate ukochała sobie klasykę, za to Anna wygodę. Podglądamy domy royalsów

Książę William wybrał na tę okazję aksamitną granatową marynarkę, klasyczne spodnie od smokingu i muchę. Uwagę zwróciło fantazyjne obuwie przyszłego następcy tronu. Jak zauważył magazyn People, na mokasynach Crockett & Jones zauważyć można wyhaftowane samoloty F18, co jest bezpośrednim nawiązaniem do fabuły filmu. 

Książę William, księżna Kate, Tom CruiseKsiążę William, księżna Kate, Tom Cruise Dan Kitwood/ AP Photo

W pewnym momencie Tom Cruise podał rękę księżnej, która oparła się na niej, pokonując schody w wysokich szpilkach. Trudno nie zauważyć serdecznych relacji pomiędzy parą królewską a aktorem. Odtwórca głównej roli jeszcze przed premierą wspomniał w rozmowie z "My London", że wraz z księciem Williamem, który sam był pilotem helikoptera Królewskich Sił Powietrznych, szybko znaleźli wspólny język:

Mamy wiele wspólnego. Obaj kochamy Anglię i jesteśmy lotnikami, obaj uwielbiamy latać.

Platynowy Jubileusz królowej Elżbiety IIKrólowa Elżbieta II świętuje Platynowy Jubileusz. Razem z nią bawił się Tom Cruise

Warto nadmienić, że w miniony weekend aktor wziął udział w obchodach Platynowego Jubileuszu Królowej. Pełnił rolę współgospodarza w telewizyjnym wydarzeniu na cześć 70-lecia panowania Elżbiety II.

Więcej zdjęć z wydarzenia zobaczycie w galerii na górze strony.

Więcej o: