Edyta Pazura z rodzicami na pokładzie samolotu. Fanka: "Mama wygląda na niezłą jajcarę". Jest reakcja żony Cezarego

Edyta Pazura chętnie dzieli się rodzinnymi kadrami na Instagramie. Zwykle towarzyszą jej dzieci, jednak tym razem wspomniała podróż z rodzicami. Fani zwracają uwagę na jej mamę i mają pewną teorię. Nie musieli czekać długo na odpowiedź.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Edyta Pazura wychowywała się z trójką braci i dobrze wspomina okres dzieciństwa. Rodzice od zawsze wpajali, że należy pielęgnować więzi w rodzinie i nawzajem się szanować. Pod jednym z instagramowych postów wyznała, że wciąż trzyma się tych wzorców i stara się przekazać je swoim dzieciom. W natłoku codziennych obowiązków nie zapomina o mamie i tacie, pokazując im, że jest wdzięczna za wychowanie.

Zobacz wideo Edyta Pazura ma sprytny sposób na kąpanie małych dzieci, żeby nie płakały. Podzieliła się filmikiem z Ritą

Edyta Pazura na zdjęciu  z rodzicami. Zwracamy uwagę na mamę

Ostatnio Edyta Pazura pochwaliła się pamiątkowym zdjęciem z rodzicami i Cezarym Pazurą. Pochodzi ono z jednych ze wspólnych podróży. Cała czwórka zapozowała w samolocie, a na ich twarzach można zauważyć szczere uśmiechy. Celebrytka pokusiła się w opisie o cytat, z którego możemy wywnioskować, że zawsze mogła liczyć na wsparcie.

Za każdym małym dzieckiem, które wierzy w siebie, stoi rodzic, który uwierzył pierwszy - brzmiał cytat pod zdjęciem Edyty Pazury, pochodzący z twórczości Matthew Jacobsona.
 

Jedna z obserwatorek zwróciła szczególną uwagę na mamę Edyty Pazury. Uważa, że w życiu prywatnym musi być bardzo dowcipna.

Mama mi wygląda na niezłą jajcarę - pisała jedna z fanek.

Celebrytka szybko potwierdziła słowa obserwatorki.

Oj tak! - odpowiedziała Edyta Pazura.

Wspólna podróż była jedną z obietnic, jaką Edyta Pazura złożyła rodzicom. Przy okazji wypoczynku na Malediwach wspominała, że zawsze chciała zabrać mamę w najpiękniejsze miejsce na ziemi. Wtedy miały okazję do relaksu pod palmami. Wpis wzruszył fanów.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.