Joanna Kulig olśniła w czarnej sukni w Cannes, ale furorę wywołał biały garnitur. Klasa. I ten naszyjnik!

Joanna Kulig wyróżniała się z tłumu na premierze filmu "Ojciec, żołnierz, syn" na festiwalu w Cannes. Polka wskoczyła w biały garnitur i się opłaciło. Wyglądała doskonale.

Więcej informacji na temat festiwalu w Cannes na stronie głównej Gazeta.pl.

Joanna Kulig jest obecna na 75. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes. Aktorka w tym roku jest nie tylko widzem. Zasiada bowiem w jury w sekcji "Un Certain Regard" promującej kino o oryginalnej tematyce i formie. Obok niej w jury znaleźli się także: amerykańska reżyserka Debra Granik, francuski aktor Benjamin Biolay oraz pochodzący z Wenezueli aktor Édgar Ramírez. Przewodniczy im włoska aktorka Valeria Golino. Podczas tegorocznego festiwalu Joanna Kulig brylowała na czerwonym dywanie już dwa razy, skradając uwagę fotoreporterów. 18 maja pojawiła się po raz kolejny. 

Zobacz wideo Rozmowa z Joanną Kulig z okazji premiery "Pajęczyny". "Nie grałam jeszcze takiej postaci"

Joanna Kulig na premierze filmu "Ojciec, żołnierz, syn"

Joanna Kulig 18 maja przybyła na premierę amerykańskiego filmu dokumentalnego "Ojciec, żołnierz, syn" (org. "Father & Soldier"). Aktorka zaskoczyła stylizacją. Goście w większości zdecydowali się na czarne kreacje. Tymczasem Kulig postawiła na biały garnitur. I opłaciło się, bo wyglądała w nim fantastycznie. Oversize'ową marynarkę połączyła z luźnymi spodniami i jedwabną koszulą. Całość uzupełniał duży zielony naszyjnik. To on przyciągał uwagę i był największą ozdobą stylizacji. Kulig prezentowała się także w delikatnym makijażu. Spięła też włosy

Joanna Kulig na Festiwalu w Cannes w 2022 rokuJoanna Kulig na Festiwalu w Cannes w 2022 roku Anthony Harvey/Shutterstock/ East News

Warto dodać, że na inauguracji festiwalu artystka pojawiła się w czarnej, dopasowanej sukni projektu Giorgia Armaniego. Wyglądała doskonale i niezwykle elegancko. Do aksamitnej sukni, która podkreśliła jej talię, dobrała szpilki w kolorze srebra - tę stylizację możecie zobaczyć w naszej galerii.

Przypomnijmy, że Joanna Kulig robi międzynarodową karierę od lat. Obecnie pracuje m.in. nad komedią romantyczną "She came to me" w Hollywood. Wystąpi u boku takich sław jak: Anne Hathaway, Marisa Tomei czy Matthew Broderick.

Więcej o: