Jolanta Fajkowska pojawiła się w programie Krzysztofa Ibisza. Zobaczcie, jak dziś wygląda i co u niej słychać

Jolanta Fajkowska wraz z córką odwiedziła studio Krzysztofa Ibisza. Widać, że bawiły się wyśmienicie.

Więcej informacji na temat gwiazd polskiego show-biznesu na stronie głównej Gazeta.pl

Gościniami Krzysztofa Ibisza w programie "Demakijaż" były Jolanta Fajkowska i jej córka Maria Niklińska. Panie opowiedziały o łączących je relacjach. Obie prezentowały się wspaniale.

Zobacz wideo Dzieci aktorów, które poszły w ślady znanych rodziców

Jak dziś prezentuje się Jolanta Fajkowska i co u niej słychać?

Jolanta Fajkowska od 1986 roku współpracowała z Telewizją Polską. Na początku kariery przez rok prowadziła "Teleexpress", a następnie przeszła do TVP2. W 2006 roku zaczęła prowadzić "Pytanie na śniadanie", a następnie serwisy kulturalne w TVP Info. Widzowie pamiętają jej wywiady z takimi słowami, jak: Sting, Richard Gere, Isabella Rossellini, Catherina Zeta-Jones czy też Anthony Hopkins. Od 2014 roku Fajkowska prowadzi w Polsat News 2 program "Fajka pokoju". Wiele osób kojarzy dziennikarkę również z audycji w Programie 1 Polskiego Radia. Ze współpracy z Polskim Radiem zrezygnowała jednak w 2020 roku. 

Teraz prezenterka wraz z córką zasiadły na kanapie Krzysztofa Ibisza w programie "Demakijaż". Przed laty głośno było o konflikcie Fajkowskiej i Niklińskiej. Córka dziennikarki, która stała się popularna dzięki rolom w "Klanie" czy "Na Wspólnej", nie kryje, że w dzieciństwie spędzała dużo czasu z dziadkami. Jej matka była bowiem zapracowana.

Babcia opowiadała mi, że całowałam ekran telewizora wieczorem i prosiłam, żeby mama pół dnia była w pracy, a pół w domu - mówiła w wywiadzie dla "Vivy!".

Jak czytamy w tym samym wywiadzie, Niklińska była przez to zżyta z dziadkami i to do babci mówiła "mamo". Do Fajkowskiej z kolei zwracała się po imieniu. Dziś, co udowadnia wywiad z Krzysztofem Ibiszem, po dawnym konflikcie nie ma ja już śladu.

 

Fajkowska i Niklińska dogadują się i widać, że jest między nimi silna więź. Na zdjęciach z nagrań odcinka widać też, że obie panie wyglądają promiennie, a Jolanta Fajkowska nadal zachwyca eleganckim i nienagannym stylem. 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.