Gwiazda "Na Wspólnej" jest w ciąży. "To czwarty miesiąc"

Aktorka znana m.in. z serialu TVN "Na Wspólnej", Paulina Chapko, przyznała w mediach społecznościowych, że spodziewa się dziecka. Okazuje się, że jest w czwartym miesiącu ciąży.

Więcej o popularnych serialach telewizyjnych przeczytasz w tekstach na stronie głównej portalu Gazeta.pl

Paulina Chapko dała się poznać widzom jako Elżbieta Marcinek w serialu TVN "Na Wspólnej". Teraz aktorka opowiedziała fanom o intymnej sprawie i wstawiła do mediów społecznościowych post, w którym napisała, że spodziewa się dziecka. To już czwarty miesiąc.

Zobacz wideo Te gwiazdy jakiś czas temu urodziły. Lista jest długa!

Księżna Kate, królowa ElżbietaKsiężna Kate ukochała sobie klasykę, za to Anna wygodę. Podglądamy domy royalsów

Paulina Chapko pokazała ciążowe krągłości. Aktorka kwitnie w ciąży!

Paulina Chapko urodziła się 15 listopada 1985 roku w Nowym Sączu. Po ukończeniu Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie zadebiutowała m.in. w teatrze Polskim we Wrocławiu. W trakcie studiów zagrała kilka ról o charakterze epizodycznym, np. w "Plebani", "Biurze kryminalnym" czy "Agentkach". Szersza publiczność może ją jednak kojarzyć głównie z roli w serialu "Na wspólnej". Co ciekawe, aktorka ma siostrę bliźniaczkę, Karolinę, która także także jest aktorką. Paulina Chapko nieczęsto dzieli się intymnymi szczegółami z życia prywatnego w mediach społecznościowych. Przede wszystkim wrzuca tam zdjęcia z planów filmowych i z zagranicznych wyjazdów. Jednak tym razem zrobiła wyjątek i poinformowała fanów o ciąży. Napisała:

To czwarty miesiąc. Maleństwo rozwija się prawidłowo, a mama doskonale czuje. I jest ogromnie szczęśliwa. Z ukochanym od dawna o tym marzyli.
 

Aktorka zamieściła zdjęcie na Instagramie z przystojnym partnerem. Nie da się ukryć jej pięknych ciążowych krągłości. Wzrok przyciąga piękny krajobraz za parą. Wpis Pauliny Chapko od razu skomentowały jej serialowe koleżanki-aktorki.

Cudownie! Gratulacje - napisała Małgorzata Socha.

Ewa Gawryluk była pod wrażeniem jak przyszli rodzice pięknie razem wyglądają na wakacyjnym zdjęciu. 

Jak pięknie! - podkreśliła aktorka.

Redakcja Plotka życzy przyszłej mamie zdrowia i składa gratulacje.

Więcej o: