Gwiazda "Na Wspólnej" jest w ciąży. "To czwarty miesiąc"

Aktorka znana m.in. z serialu TVN "Na Wspólnej", Paulina Chapko, przyznała w mediach społecznościowych, że spodziewa się dziecka. Okazuje się, że jest w czwartym miesiącu ciąży.

Więcej o popularnych serialach telewizyjnych przeczytasz w tekstach na stronie głównej portalu Gazeta.pl

Paulina Chapko dała się poznać widzom jako Elżbieta Marcinek w serialu TVN "Na Wspólnej". Teraz aktorka opowiedziała fanom o intymnej sprawie i wstawiła do mediów społecznościowych post, w którym napisała, że spodziewa się dziecka. To już czwarty miesiąc.

Zobacz wideo Te gwiazdy jakiś czas temu urodziły. Lista jest długa!

Paulina Chapko pokazała ciążowe krągłości. Aktorka kwitnie w ciąży!

Paulina Chapko urodziła się 15 listopada 1985 roku w Nowym Sączu. Po ukończeniu Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie zadebiutowała m.in. w teatrze Polskim we Wrocławiu. W trakcie studiów zagrała kilka ról o charakterze epizodycznym, np. w "Plebani", "Biurze kryminalnym" czy "Agentkach". Szersza publiczność może ją jednak kojarzyć głównie z roli w serialu "Na wspólnej". Co ciekawe, aktorka ma siostrę bliźniaczkę, Karolinę, która także także jest aktorką. Paulina Chapko nieczęsto dzieli się intymnymi szczegółami z życia prywatnego w mediach społecznościowych. Przede wszystkim wrzuca tam zdjęcia z planów filmowych i z zagranicznych wyjazdów. Jednak tym razem zrobiła wyjątek i poinformowała fanów o ciąży. Napisała:

To czwarty miesiąc. Maleństwo rozwija się prawidłowo, a mama doskonale czuje. I jest ogromnie szczęśliwa. Z ukochanym od dawna o tym marzyli.
 

Aktorka zamieściła zdjęcie na Instagramie z przystojnym partnerem. Nie da się ukryć jej pięknych ciążowych krągłości. Wzrok przyciąga piękny krajobraz za parą. Wpis Pauliny Chapko od razu skomentowały jej serialowe koleżanki-aktorki.

Cudownie! Gratulacje - napisała Małgorzata Socha.

Ewa Gawryluk była pod wrażeniem jak przyszli rodzice pięknie razem wyglądają na wakacyjnym zdjęciu. 

Jak pięknie! - podkreśliła aktorka.

Redakcja Plotka życzy przyszłej mamie zdrowia i składa gratulacje.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.