Polsat chce Marcina Hakiela w "Tańcu z Gwiazdami". Ale nie na parkiecie! Stacja proponuje niezłą sumę

Jak donosi "Super Express" Marcin Hakiel otrzymał propozycję powrotu do "Tańca z Gwiazdami", gdzie wszystko się zaczęło. Tancerz jednak nie czuje się na siłach, by wziąć udział w programie. Taniec nie, ale może wygodne krzesło jurora?

Bądź na bieżąco. Więcej o programie "Taniec z Gwiazdami" znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Marcin Hakiel swoją przygodę z show-biznesem rozpoczął w programie "Taniec z Gwiazdami". Tam też zbliżył się z przyszłą żoną Katarzynę Cichopek, z którą wygrał Kryształową Kulę. Finałowy występ do piosenki z "Dirty Dancing" nie pozostawiał wątpliwości, że tych dwoje łączy coś więcej. Po sukcesie w show para związała się i postanowiła założyć własne studio tańca. Niestety nic nie trwa wiecznie i w marcu tego roku Cichopek i Hakiel wydali oświadczenie, że zdecydowali się zakończyć trwający 17 lat związek. Teraz nazwiska tych dwojga, nie schodzą z pierwszych stron, nic dziwnego, że o tancerza upomniał się Polsat.

Zobacz wideo Marcin Hakiel pokazał swój trening

Marcin Hakiel wróci do "Tańca z Gwiazdami"? Polsat nalega, tancerz się waha

Polsat bardzo chce mieć w nowej edycji show Marcina Hakiela z oczywistych względów. Jego nazwisko jest obecnie najpopularniejsze w Polsce. W rozmowie z Plejadą tancerz wyznał jednak, że nie czuje się na siłach, aby wrócić na salę treningową z gwiazdą.

Ja mam swoje lata, miałem też kontuzję pleców. Chociaż wiem, że niektórzy tancerze są starsi ode mnie, ale są może młodsi duchem. Podziwiam niektórych, że dają radę. To nie jest tylko program telewizyjny, to jest ciężka praca, to jest wiele godzin na sali tanecznej z gwiazdą, żeby to dobrze przygotować – powiedział tancerz w rozmowie z Plejadą.

Polsatowi bardzo zależy na udziale Hakiela w show. Jak donosi "Super Express" są gotowi zapłacić mu ok. 200 tys. zł. i w grę nie wchodzi jedynie posada tancerza, celebryta dostał propozycję bycia jurorem. W rozmowie z Plejadą Live tancerz został zapytany, czy zamieni parkiet na wygodny stołek?

Pomidor - odpowiedział bardzo tajemniczo tancerz.

Jak myślicie, zobaczymy jeszcze tancerza na parkiecie show?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.