Melania Trump w pierwszym wywiadzie po opuszczeniu Białego Domu. Odniosła się do krytyki, jaka na nią spadła

Melania Trump udzieliła pierwszego wywiadu od czasu opuszczenia Białego Domu. Była pierwsza dama, zdradziła między innymi, dlaczego podczas kadencji swojego męża nie pojawiła się na okładce magazynu "Vogue".

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl

Melania Trump, zanim została pierwszą damą Stanów Zjednoczonych, była modelką. Przez lata współpracowała z wieloma prestiżowymi magazynami modowymi. Pojawiła się między innymi na okładce "Harper’s Bazaar" czy "In Style". W 2005 roku poślubiła Donalda Trumpa, który 11 lat później w USA wygrał wybory prezydenckie. Wówczas większość Amerykanów zastanawiała się, jak jego żona poradzi sobie w nowej roli, nie brakowało również wielu negatywnych komentarzy skierowanych w jej stronę. Przez cztery lata kadencji męża nie udzielała zbyt wielu wywiadów. W końcu nadszedł czas, aby to zmienić.

Małgorzata Socha, Tomasz KammelU Kammela luksus, a u Sochy przytulnie. Zobaczcie, jak polskie gwiazdy urządziły swoje kuchnie

Zobacz wideo Melania Trump żegna się z rolą pierwszej damy, mówiąc o "wielkiej, zjednoczonej, amerykańskiej rodzinie"

Pierwszy wywiad Melanii Trump od czasu opuszczenia Białego Domu

Była pierwsza dama w rozmowie z dziennikarzami telewizji Fox, wyjaśniła między innymi, dlaczego nie pojawiła się na okładce amerykańskiej edycji magazynu "Vogue". Poprzednie żony prezydentów USA: Hillary Clinton i Michelle Obama oraz aktualna: Jill Biden, wystąpiły w sesji dla jednego z najpopularniejszych czasopism modowych na świecie.

Są stronniczy, mają sympatie i antypatie. To jest tak oczywiste, a Amerykanie i inni ludzie to widzą. To była ich decyzja, a ja miałam wiele dużo ważniejszych spraw do zrobienia niż bycie na okładce "Vogue" - wyjaśniła.

Melania Trump opowiedziała również, jak radziła sobie z krytyką i słowami, że nie nadaje się do tego, aby pełnić funkcję pierwszej damy Stanów Zjednoczonych.

Ludzie krytykują mnie bez znaczenia na to, co robię. Przywykłam do tego i idę naprzód. Jestem tu, by pomagać ludziom i to jest moja misja. Zachęcam tych ludzi, którzy mnie krytykują, do pomagania swojej społeczności. A może włączenia się w moją inicjatywę? - powiedziała.

Oprócz tego Melania Trump odniosła się również do ogólnego stanu kraju pod rządami obecnego prezydenta Stanów Zjednoczonych. 

Myślę, że to smutne widzieć to, co się dzieje, jeśli naprawdę się temu przyjrzysz. Wiele osób zmaga się z problemami i cierpi, i jeszcze to wszystko, co się dzieje na świecie. Mam nadzieję, że szybko się to zmieni - powiedziała Melania Trump w rozmowie z telewizją FOX. 

Co ciekawe, podczas wywiadu zasugerowała również, że jest szansa, aby ponownie zamieszkała w Białym Domu.

Nigdy nie mów nigdy - odpowiedziała na pytanie o powrót do Białego Domu.

Te słowa mogą wskazywać na to, że  jej mąż myśli o tym, aby ubiegać się o reelekcję.

Andrzej Duda, 2015 rokPrezydent czatował z Ruchadłem, rapował i ratował hostię. "Jak pan to robi?"

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl 

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o: