Kourtney Kardashian i Travis Barker są po legalnym ślubie! Celebrytka nie zaprosiła swoich sióstr

Kourtney Kardashian i Travis Barker ponownie stanęli na ślubnym kobiercu. Tym razem para legalnie zawarła związek małżeński.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl 

Na początku kwietnia 2022 roku media obiegła informacja, że Kourtney Kardashian i Travis Barker zorganizowali prywatną ceremonię w kaplicy w Las Vegas. Szybko się okazało, że para nie była małżeństwem w świetle prawa, ponieważ nie przedstawili licencji, która uprawniałaby ich do zawarcia ślubu. Kilkanaście godzin po tym wydarzeniu sami zainteresowani poinformowali, że uroczystość odbyła się wyłącznie w ramach żartu. Wszystko jednak wskazuje na to, że zakochani postanowili naprawić "błąd".

Zobacz wideo Wersow o ślubie i rodzinie Friza. Rozmawiali już o dzieciach

Kourtney Kardashian i Travis Barker wzięli ślub

Jak donosi portal dailymail.co.uk, w niedzielę 15 maja, Kourtney Kardashian i Travis Barker legalnie zawarli związek małżeński. Ceremonia, na którą została zaproszona babcia panny młodej oraz ojciec pana młodego, odbyła się w sądzie w Santa Barbara w Kalifornii. Co ciekawe, na uroczystości nie było dzieci ani sławnych sióstr celebrytki. Po tym, jak powiedzieli sobie sakramentalne "tak", zakochani oraz ich goście udali się do restauracji w Montecito, aby świętować zaślubiny.

W tym wyjątkowym dniu Kourtney Kardashian miała na sobie białą, bardzo krótką, dopasowaną sukienkę. Oczywiście na głowie panny młodej nie mogło zabraknąć tradycyjnej ozdoby w postaci welonu. Z kolei Travis Barker postawił na czarny, klasyczny garnitur. Co ciekawe oboje mieli buty w tym samym kolorze. Celebrytka założyła bordowe, aksamitne szpilki, a perkusista trampki na grubej podeszwie.

Romantyczne zaręczyny Kourtney Kardashian i Travisa Barkera

Kourtney Kardashian i Travis Barker zaręczyli się w październiku 2021 roku. Szczęśliwą nowiną celebrytka podzieliła się z fanami, publikując w mediach społecznościowych, dwa zdjęcia z komentarzem "na zawsze". Na romantycznych kadrach można zobaczyć scenerię, w jakiej perkusista Blink-182 oświadczył się ukochanej.

 

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.