Celine Dion ma coraz większe problemy ze zdrowiem. Synowie są zaniepokojeni

Celine Dion musiała odwołać koncerty ze względu na stan zdrowia. Zagraniczne media podają kolejne informacje. Dzieci są zmartwione.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

W połowie stycznia 2022 roku Celine Dion zaczęła odwoływać koncerty, które miały odbyć się w ramach trasy po Stanach Zjednoczonych. Piosenkarka od jakiegoś czasu leczy się na silne skurcze mięśni. Jej stan zdrowia się nie poprawia, a dolegliwość nie pozwala występować na scenie.

Zobacz wideo Joanna Opozda: Mój wygląd zszedł na drugi plan. Najważniejsze jest zdrowie dziecka

Mikołaj Krawczyk, Dariusz KrupaKrupa i Krawczyk nie płacili alimentów. Takich przypadków w show-biznesie jest więcej

Dzieci Celine Dion przerażone stanem zdrowia mamy

Celine Dion zapewniała, że czuje się coraz lepiej i planuje powrót na scenę, kiedy dojdzie do formy. Niestety, jak podaje informator portalu New Idea, może nie być tak dobrze.

Na początku przeszła etap pracy przez cały dzień i noc oraz imprezowanie z przyjaciółmi podczas trasy koncertowej, aby odwrócić uwagę od bólu, ale ostatnio dzieci zauważyły, że jest zawsze zmęczona i wydaje się wypalona - podaje informator.

Celine Dion robi wszystko, by jej trzej synowie uniknęli kolejnych problemów. W 2016 roku ich rodzinę spotkała tragedia. Zmarł wtedy mąż wokalistki, który przez kilka lat chorował na raka gardła.

Nie lubi martwić chłopców, oni już tak wiele przeszli, tracąc ojca, i desperacko pragnie wrócić do nich na właściwe tory.

Obecnie to najstarszy syn pełni funkcje głowy rodziny i wziął sobie do serca tę rolę. To on bardziej opiekuje się teraz matką.

Gdyby postawił na swoim, Céline całkowicie wycofałaby się z koncertowania. Zbudowała niesamowite życie dla swoich chłopców, a on nie rozumie, dlaczego ciągle się forsuje.

Celine DionCeline Dion świętuje Dzień Matki. Do zdjęcia zapozowała z synami. Ale wyrośli!

Najstarszy syn Celine Dion uważa, że zrobiła dla niego i jego rodzeństwa wystarczająco dużo w życiu.

Więcej o: