Wiosenna Katarzyna Cichopek reklamuje sklep i pozuje w krzakach bzu. My patrzymy na okulary. To znak?

Katarzyna Cichopek, w zenicie medialnej zadymy z jej udziałem, delektuje się wiosną. Na Instagramie pochwaliła się, jak spędziła ciepły dzień. Było pozowanie do zdjęć i gofry z dziećmi.

Więcej na temat polskich gwiazd i celebrytów przeczytasz w tekstach na portalu Gazeta.pl

Katarzyna Cichopek jest teraz na językach wszystkich tabloidów i portalów zajmujących się rodzimym show biznesem. Wszystko za sprawą rozwodu z Marcinem Hakielem i domniemanego romansu z Maciejem Kurzajewskim. Wydaje się jednak, że aktorka dobrze znosi tę medialną burzę. Świadczą o tym jej ostatnie zdjęcia.

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek pokazała kulisy kręcenia scen w "M jak miłość"

Katarzyna Cichopek wybrała się na wiosenny spacer

Katarzyna Cichopek opublikowała na Instagramie efekty naturalnej, wiosennej sesji. Celebrytka przyznała, że przepada za tą zieloną porą roku. Na spacer w towarzystwie dzieci wybrała długą, czarną suknie w białe kwiatki. Do tego kreacji dobrała wiązane na kostce espadryle. Największą uwagę zwracały jednak okulary w kształcie serca. Czy są one znakiem tego, że wiosna zawitała nie tylko na świecie, ale również w sercu serialowej Kingi Zduńskiej?

Maj to mój ulubiony miesiąc w roku. Jest tak pięknie! Uwielbiam zapach bzu. I gofry - czytamy w opisie do fotografii.
 

Katarzyna Cichopek pozuje w długiej sukni i espadrylach. Uwagę przykuwają okulary. To niemały wydatek

Obserwatorzy instagramowego konta byłej partnerki Marcina Hakiela chcieli wiedzieć, gdzie celebrytka zakupiła urocze okulary przeciwsłoneczne. Okazuje się, że o ile stylizacja jest raczej budżetowa, to za gadżet od Saint Laurenta Cichopek musiała zapłacić ponad tysiąc złotych!

Okulary Saint LaurentOkulary Saint Laurent screenshot, moliera2.com

Jak podoba wam się Katarzyna Cichopek w takim świeżym wydaniu? Nabraliście ochotę na wiosenny spacer i gofry w plenerze?

Więcej o: