Oliwia Bieniuk na nowych zdjęciach wygląda dojrzale. Internautka: Co ty dziecko z siebie robisz? Szybko odpowiedziała

Oliwia Bieniuk pochwaliła się efektami profesjonalnej sesji zdjęciowej, do której pozowała. Intrygujące kreacje celebrytki zwróciły uwagę internautów. Nie wszystkim się spodobały.

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Oliwia Bieniuk jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej konto na Instagramie obserwuje prawie 250 tysięcy użytkowników. Młoda celebrytka chętnie dzieli się zdjęciami z podróży i mówi o pielęgnacji ciała. Teraz zamieściła wyjątkową fotografię z profesjonalnej sesji zrobionej w teatrze.

Zobacz wideo Oliwia Bieniuk narzeka na Warszawę

Olśniewająca Megan Fox w sukni z kryształami. Kreacja cudo. Buty nie zachwycająOlśniewająca Megan Fox w sukni z kryształami. Kreacja cudo. Buty nie zachwycają

Oliwia Bieniuk pochwaliła się profesjonalną sesją zdjęciową

Oliwia Bieniuk dzielnie walczy o to, by zaistnieć w show-biznesie. W zeszłym roku wystąpiła w "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Córka Jarosława Bieniuka i zmarłej kilka lat temu Anny Przybylskiej radziła sobie bardzo dobrze i odpadła z programu dopiero w półfinale. Od tamtego momentu celebrytka nie daje o sobie zapomnieć, chętnie rozmawia z mediami i bierze udział w kolejnych sesjach zdjęciowych. Efektami współpracy z fotografem pochwaliła się teraz na Instagramie. 

Już tak bardzo chciałam wstawić te foty. Dziękuje za owocną współpracę.
 

Oliwia udostępniła trzy zdjęcia. Na pierwszym pozuje w długiej białej sukni z odsłoniętymi plecami. Natomiast na kolejnych fotografiach widzimy ją w kombinezonie w panterkę i przeciwsłonecznych okularach. Stylizacje przypadły do gustu internautów, którzy dali temu wyraz w komentarzach.

Piękna kobieta w cudownym wydaniu.
Śliczna dziewczyna. Życzę ci wszystkiego co najlepsze. 
Jestem pod wrażeniem, mega zdjęcia.

Pojawił się jednak jeden krytyczny komentarz. Internautka zasugerowała 19-latce, że wygląda zbyt dojrzale:

Co wy dzieci z siebie robicie? - napisała.

Oliwia nieszczególnie przejęła się tym pytaniem.

Masakra - odpisała ironicznie.

Dostrzegacie w tej sesji coś niewłaściwego? 

Królowa Elżbieta IIElżbieta II na Royal Windsor Horse Show. Uśmiech nie schodził z jej twarzy

Więcej o: