Olśniewająca Megan Fox w sukni z kryształami. Kreacja cudo. Oj, te buty nie wyglądają na stabilne

Megan Fox w ostatnim czasie przyzwyczaiła fanów do odważnych stylizacji. Aktorka jest szczęśliwie zakochana w Machine Gun Kellym, który niedawno się jej oświadczył. Gwiazda promienieje, co udowodniła podczas najnowszej premiery filmu "Good Mourning". Wyglądała jak prawdziwa ikona.

Więcej o gwiazdach światowego show-biznesu znajdziecie na stronie Gazeta.pl.

Megan Fox od czasu rozwodu z Brianem Austinem Greenem stale przykuwa uwagę. Aktorka na nowo układa sobie życie u boku Machine Gun Kelly'ego. Zakochani chętnie opowiadają o swojej miłości czy dzielą się szczegółami kontrowersyjnego rytuału, o którym mówi się w kategoriach "pnącza dusz". Niewątpliwie ta dwójka jest dla siebie stworzona i od kiedy potwierdzili związek, praktycznie są nierozłączni. Wspólnie zjawili się na premierze filmu "Good Mourning", w którym występuje aktorka. Megan wyglądała olśniewająco. Do kreacji dobrała buty, które nie wyglądają na najwygodniejsze. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Bieber jest jaszczurem, a mąż Anne Hathaway to reinkarnacja Shakespeare'a? Szokujące teorie spiskowe na temat gwiazd

Zobacz wideo Oni kiedyś byli razem. Zapomniane związki show-biznesu

Olśniewająca Megan Fox w sukni z kryształami. Buty nie zachwycają

Megan Fox nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony mediów. Aktorkę będzie można oglądać w nowej produkcji "Good Mourning", która przy okazji jest reżyserskim debiutem Machine Gun Kelly'ego we współpracy z bliskim przyjacielem, Modem Sunem.

Aktorka na czerwonym dywanie zaprezentowała się w przepięknej sukni. Klasyczny, gorsetowy krój i błyszczący z daleka materiał nadał całości szlachetności. Suknia sięgała ziemi i miała spore rozcięcie po boku. Dzięki niemu Fox błysnęła niebotycznie wysokimi butami na platformie, które nie wyglądały na najbardziej stabilne.

Olśniewająca Megan Fox w sukni z kryształami. Kreacja cudo. Buty nie zachwycająOlśniewająca Megan Fox w sukni z kryształami. Kreacja cudo. Buty nie zachwycają Fot. East News

Machine Gun Kelly postawił na różowy komplet w kwiaty, do którego dobrał lakierowane buty. 

Więcej zdjęć znajdziecie w galerii na górze strony. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.