Marcin Hakiel zdradził, czy jest gotowy na nową miłość. "Jakiś wózek mógłby być"

Marcin Hakiel chce się zakochać? Już wiemy! Przy okazji powiedział, że marzy mu się kolejne dziecko.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl.

Od rozstania z Katarzyną Cichopek Marcin Hakiel stał się znacznie bardziej aktywny w mediach społecznościowych. Tancerz chętnie odpowiada na pytania fanów, publikuje dużo nowych fotografii oraz dzieli się z internautami informacjami na swój temat. Co ciekawe, w ostatnim czasie zaczął również udzielać sporo wywiadów. Wystąpił nawet w programie "Miasto Kobiet", a niedawno rozmawiał z dziennikarzami Plejady i "Super Expressu". 

'Złotopolscy'. Tak wyglądają główni aktorzy po latachZobaczcie, jak zmienili się aktorzy "Złotopolskich". To już 25 lat od premiery

Zobacz wideo Marcin Hakiel pokazał swój trening

Marcin Hakiel o nowym etapie w życiu: Jakiś wózek mógłby być

Marcin Hakiel nie ukrywa, że rozstanie z Katarzyną Cichopek mocno go zabolało. Z pewnością minie jeszcze trochę czasu, zanim na nowo zacznie układać swoje życie uczuciowe.

Gdzieś tam jest taka pusta przestrzeń dla mnie w tej sferze i myślę, że przez jakiś czas tak zostanie, to jest za świeże - powiedział w rozmowie z dziennikarzem Plejady.

Co ciekawe, po tym, jak zakończył się jego związek z byłą partnerką, tancerz nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony kobiet. Hakiel przyznał, że otrzymuje dużo propozycji matrymonialnych.

Nie nadążam z odpisywaniem - zdradził.

Czy zatem były partner Katarzyny Cichopek jest gotowy, aby dać szansę jednej z potencjalnych adoratorek? W rozmowie z "Super Expressem" wyznał, że na razie nie szuka nowej partnerki.

Nie szukam, jak życie samo mi podsunie kogoś, to myślę, że po prostu się umówię i zobaczymy, co z tego wyjdzie - powiedział.

Co prawda na nową miłość jeszcze nie jest gotowy, ale jednocześnie nie ukrywa, że chciałby mieć jeszcze jedno dziecko.

Jakiś wózek mógłby być. Myślę, że jeszcze dam radę. Lubię dzieci i nigdy tego nie ukrywałem - zdradził.

Nie pozostaje zatem nam nic innego, jak życzyć mu szczęście na nowym etapie życia.

Katarzyna Cichopek, Maciej KurzajewskiPo sieci hula nagranie z Cichopek i Kurzajewskim. Internauci: Pasujecie do siebie!

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o: