Dorota Gardias w małej czarnej, Kazadi w panterce. Show kradnie Urbańska. Buty? Cud, że w nich chodzi

Pierwsze urodziny warszawskiego salonu Gomez Fort Mokotów przyciągnęły na czerwony dywan tłumy gwiazd i celebrytek. Stylizacjami zaskoczyły m.in. Natasza Urbańska i Patricia Kazadi. Sprawdź, czy udało im się zdać modowy egzamin.

Więcej artykułów na temat stylizacji gwiazd przeczytasz na stronie głównej portalu Gazeta.pl.

12 maja 2022 roku gwiazdy i celebrytki pojawiły się w warszawskim Forcie Mokotów z okazji pierwszych urodzin stacjonarnego salonu Gomez. Osobowości medialne w związku z tym wydarzeniem przygotowały zaskakujące i sporo odsłaniające stylizacje. Naszą szczególną uwagę przyciągnęły "outfity" Patrici Kazadi i Nataszy Urbańskiej. Czy celebrytkom udało się ubrać modnie i nie zaliczyć modowej gafy?

Zobacz wideo „Mask Singer". Czy córka Nataszy Urbańskiej poznała ją jako Deszcz?

EurowizjaNagie pośladki na scenie. Kontrowersji podczas Eurowizji było o wiele więcej

Natasza Urbańska niczym anioł. Patricia Kazadi wybrała stylizację na Kim Kardashian

Niedawna zwyciężczyni programu rozrywkowego "Mask Singer" pojawiła się na modowym evencie w bardzo przemyślanej, białej stylizacji. Do sportowego topu dobrała krótką spódniczkę z wycięciem oraz oversize'ową marynarkę. Świetnym uzupełnieniem "looku" były gładko zaczesane, spięte włosy oraz poduszka w stylu modnej pounch bag od Bottegi Venety. Trudnym wyborem były zdecydowanie buty z kwadratowym noskiem, który w przypadku tej "stylówki" jednak się obroniły. 

Gomez - pokaz modyGomez - pokaz mody KAPiF.pl / KAPiF.pl

Patricia Kazadi

Celebrytka zaskoczyła wyborem odważnej stylówki. Patrząc na to zdjęcie, mamy nieodparte wrażenie, że Patricia Kazadi bardzo chciała zaprezentować "look" w stylu Kim Kardashian. Wyszło ciekawie. Świetny wieczorowy klimat tworzy czarna sukienka, szeroka marynarka w cętki w połączeniu z okularami wyglądającymi jak pożyczone z produkcji filmu "Matrix". Torebka od Karla Lagerfelda i szpilki z trójkątnym szpicem dobrze dopełniły całość. 

Gomez - pokaz modyGomez - pokaz mody KAPiF.pl / KAPiF.pl

Co myślicie o stylizacjach gwiazd? Więcej zdjęć z tego eventu zobaczycie w naszej galerii na górze strony. 

Więcej o: