Doda pokazuje zdjęcie z czasów dzieciństwa. Tak wyglądała 26 lat temu. "Dziewczynka z marzeniami"

Doda szykuje się do jubileuszowego koncertu i wraca pamięcią do początków kariery. Na Instagramie zamieściła zdjęcie sprzed 26 lat, gdy jako dziecko wystąpiła w telewizji Polsat.

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Doda będzie miała swoją wielką chwilę podczas sopockiego SuperHit Festiwalu. W trakcie muzycznego wydarzenia piosenkarka będzie świętowała 20 lat na scenie. Taki jubileusz skłania do wspomnień z początków kariery. Wokalistka zamieściła na Instagramie zdjęcie sprzed 26 lat.

Zobacz wideo Wersow o szczegółach spotkania z Dodą. Padła pewna propozycja

Doda wraca pamięcią do początków scenicznych występów, gdy była jeszcze dzieckiem

W maju minie 20 lat odkąd Doda rozpoczęła muzyczną karierę. Sopocki festiwal, na którym piosenkarka da wyjątkowy jubileuszowy koncert, jest organizowany przez stację Polsat. W czwartek gwiazda pokazała swoje zdjęcie z występu w tej samej telewizji w 1996 roku. Na fotografii jest jeszcze dzieckiem. Post opatrzyła poruszającym komentarzem, w którym przekonuje, że nie ma nic piękniejszego niż pogoń za marzeniami.

26 lat temu w Polsacie. Dorosła już kobieta ze zdjęcia będzie obchodzić 20-lecie na scenie również w tej stacji. Piękna kompozycja klamrowa. Dziewczynki z marzeniami stają się kobietami z pasjami. A kto z was od dziecka je spełnia? Oby dorosłość nigdy nie zgasiła waszego entuzjazmu i wiary - pisała.
 

Doda niedawno ogłosiła, że aby uatrakcyjnić rocznicowe show, zaprosiła do wspólnego występu kilku znakomitych artystów. Na scenie wesprzeć ma ją Dawid Kwiatkowski, a także Justyna Steczkowska, z którą w przeszłości wiele ją różniło. Koncert ma być dowodem na to, że topór wojenny między wokalistkami został już zakopany. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.