Anna Kurnikowa złożyła Enrique urodzinowe życzenia. Dołączyła zdjęcie całej rodziny. "Najlepsze, jakie widziałem"

Anna Kurnikowa pokazała fotografię, na której widzimy ją w otoczeniu dzieci i ukochanego Enrique Iglesiasa. Wyjątkowy post został udostępniony z okazji urodzin piosenkarza.

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz w tekstach na stronie głównej Gazeta.pl.

Enrique Iglesias i Anna Kurnikowa od ponad dwudziestu lat są parą. Stronią od mediów i udzielania wywiadów, jednak dzięki mediom społecznościowym fani mogą o ich życiu nieco się dowiedzieć. Teraz tenisistka udostępniła zdjęcie z ukochanym z okazji jego urodzin.

Zobacz wideo Enrique Iglesias tańczy z córeczką i chwali się tym na Instagramie

Anna Kurnikowa udostępniła wyjątkowe zdjęcie z okazji urodzin Enrique Iglesiasa

Para wspólnie wychowuje trójkę dzieci. W 2017 roku na świat przyszły bliźniaki - syn Nicholas i córka Lucy. Natomiast w 2020 roku urodziła się ich siostra Mary. Anna Kurnikowa pokazała teraz na Instagramie zdjęcie, na którym widzimy ją i Enrique w otoczeniu ukochanych pociech. Fotografia została udostępniona z okazji 47. urodzin piosenkarza. 

Wszystkiego najlepszego dla najbardziej niesamowitego taty. Bardzo cię kochamy!
 

Pod postem pojawiła się masa komentarzy. Internauci są zachwyceni rozczulającym zdjęciem i dołączają się do składanych życzeń.

To jest dokładnie to, co dzisiaj zrobi mój dzień.
Najlepsze urodzinowe zdjęcia, jakie widziałem.
Wszystkie najlepszego dla ciebie Enrique i całej twojej rodziny. Wyglądacie przepięknie. 

Anna Kurnikowa poznała Enrique na planie teledysku do piosenki "Escape". W 2001 roku para zaczęła się spotykać. Natomiast w 2019 r. w pojawiły się plotki, że zakochani wzięli ślub. Ci jednak do tej pory tych doniesień nie potwierdzili.

Zobacz też: Bliźnięta Enrique Iglesiasa i Anny Kurnikowej skończyły cztery lata. Tenisistka opublikowała nowe zdjęcia maluchów

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.