Weronika Marczuk podobnie jak Cichopek i Kurzajewski była ofiarą "afery podsłuchowej". Ma dla nich radę

Kilkanaście lat temu zostały nagrane prywatne rozmowy Weroniki Marczuk. W najnowszym wywiadzie celebrytka opowiedziała, jak się wówczas czuła. Przy okazji zdradziła, co można zrobić, aby poradzić sobie w tak trudnej sytuacji.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl 

Zanim Weronika Marczuk stała się główną bohaterką afery korupcyjnej, w którą uwikłał ją agent Tomek, była u szczytu kariery. Celebrytka brylowała w polskim show-biznesie, a także z sukcesami prowadziła firmę. Niestety niemalże z dnia na dzień straciła wszystko, nad czym od lat pracowała. W 2009 roku kobieta została zatrzymana przez CBA. Wówczas postawiono jej zarzuty przyjęcia łapówki za pomoc w prywatyzacji Wydawnictw Naukowo-Technicznych. Groziło jej również do ośmiu lat więzienia. Jak się po tym podniosła?

Zobacz wideo Syn Katarzyny Cichopek czyta krytyczne komentarze. Jak reaguje?

Weronika Marczuk wspomina aferę z agentem Tomkiem: Najgorszy okres w moim życiu

Weronika Marczuk w rozmowie z dziennikarką portalu Jastrząb Post wróciła wspomnieniami do wydarzeń sprzed 13 lat. Celebrytka nie ukrywa, że przeżyła wtedy najgorsze momenty w swoim życiu.

Ja przeżyłam największy horror w tym kraju. Wiem, jak to jest, kiedy czytasz swoje prywatne rozmowy gdzieś pozapisywane, to jest okropne. To był najgorszy okres w moim życiu. Straciłam wszystko, co miałam, jeśli chodzi o jakieś zajętości, o pracę. W moim przypadku to jeszcze było pomówienie, jakieś podejrzenia niesłuszne. To było bardzo trudne - powiedziała.

Okazuje się, że mimo wszystko można poradzić sobie nawet z tak traumatycznymi doświadczeniami. Weronika Marczuk zdradziła, co wówczas pomogło jej odbudować na nowo życie i karierę.  

Może pomóc wewnętrzne przekonanie, że jesteś nadal tym, kim jesteś. Potrafisz żyć w prawdzie. Nie można dać się sprowokować i zachować w inny sposób niż ty byś chciał, żeby się ludzie z tobą obchodzili. Trzeba walczyć o siebie przede wszystkim. Nie wiem, co tam się wydarzyło i co można zrobić. Ale zawsze znalazłoby się parę rad, gdybym została o to poproszona. Na razie nie jestem w stanie więcej o tym powiedzieć.

Co prawda Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski nie są uwikłani w aż tak wielki skandal, ale podobnie, jak w przypadku Weroniki Marczuk, ktoś postanowił naruszyć ich prywatność.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl 

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.