Premiera filmu "Pani Basia". Kurdej-Szatan w odmienionej fryzurze, a Deląg w towarzystwie siostry. Niektórzy dobrze ją znają

We wtorek w Fabryce Norblina w Warszawie odbyła się premiera filmu "Pani Basia". Wśród zaproszonych gwiazd była m.in. Barbara Kurdej-Szatan, Bartłomiej Kasprzykowski i Tamara Arciuch.

Bądź na bieżąco. Więcej o polskich premierach filmowych przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

10 maja w warszawskim centrum biznesowym Fabryka Norblina miała miejsce premiera krótkometrażowego filmu "Pani Basia". Reżyserem tej produkcji jest znany polski aktor Paweł Deląg. Jego najnowsze dzieło dzieje się w Krakowie w Nowej Hucie i skupia się na problemie zanieczyszczania powietrza. 

Zobacz wideo Byliśmy na przedpremierze filmu "W jak morderstwo"

Gwiazdy na premierze filmu Pawła Deląga

Wśród zaproszonych gości znalazła się obsada filmu: tytułowa bohaterka Elżbieta Jarosik, a także jej córka Anna Jarosik-Trawińska, która również próbuje sił w aktorstwie. Nie mogło zabraknąć także gwiazdy wieczoru Pawła Deląga, któremu towarzyszyła siostra, także aktorka Dorota Deląg. Oprócz osób zaangażowanych w produkcję na premierze mogliśmy zobaczyć m.in. Barbarę Kurdej-Szatan z mężem, Tamarę Arciuch z Bartłomiejem Kasprzykowskim, Mateusza Banasiuka, Annę Matysiak, Karolinę Pilarczyk i Andrzeja Sołtysika.

Barbara Kurdej-Szatan w odświeżonej fryzurze i kaloszach 

Małżeństwo niedawno wróciło z tygodniowego rejsu, o którym pisaliśmy TUTAJ. Zrelaksowani pojawili się na premierze, uśmiechając się od ucha do ucha. Aktorka w końcu mogła zaprezentować nową fryzurę na oficjalnym wyjściu. Kurdej-Szatan postawiła na camelowy komplet połączony z swetrem w tym samym kolorze z kolorowym akcentem. Dobrała do tego pasek i torebkę w różowym odcieniu, a także krótkie kalosze.

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał SzatanBarbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan KAPiF.pl / KAPiF.pl

Paweł Deląg i Dorota Deląg

Aktor i reżyser zaprezentował się w białej koszuli z podwiniętymi rękawami, szarych spodniach oraz kamizelce w kratkę. Jego siostra, Dorota Deląg, która również jest aktorką, postawiła na jasne dżinsy, czarny top i tweedową, różową marynarkę. Na szyi miała sznur pereł.

Tamara Arciuch i Bartłomiej Kasprzykowski

Aktorskie małżeństwo zdecydowało się na czarny total look. Tamara Arciuch miała na sobie czarny T-shirt i spodnie. Na wierch zarzuciła sweter z prześwitującymi ramionami oraz ciężkie buty w stylu militarnym. Jej mąż postawił na czarne spodnie, koszulę w ciemnym, śliwkowym kolorze i kurtkę. Stylizację dopełniły niebieskie dodatki w postaci butów i paska oraz kolorowe skarpetki.

Więcej zdjęć znajdziecie w galerii u góry strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.