Córki "najpiękniejszej pary w Gruzji" robią furorę na Instagramie. "Wyglądają jak aniołeczki"

Mariam i David uważani są za najpiękniejszą parę w Gruzji. Oboje zrobili oszałamiającą karierę w mediach społecznościowych. Serca internautów podbiły również ich córki, które niewątpliwie odziedziczyły urodę po sławnych rodzicach.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl 

Mariam Shu jest jedną z najpopularniejszych influencerek w Gruzji, na instagramowym profilu zgromadziła 1,8 miliona fanów. Wraz z mężem Davidem zyskali miano najpiękniejszej pary w kraju. Ich zdjęcia ślubne zaledwie w kilka godzin po publikacji obejrzały tysiące osób na całym świecie. Dużym zainteresowaniem ze strony internautów cieszą się również kadry ukazujące ich córki.

Joanna Krupa, Marina Łuczenko-SzczęsnaJanachowska kupiła identyczny wózek, co księżna Kate. Te dzieci wożą się drogimi brykami

Zobacz wideo Dzieci aktorów, które poszły w ślady znanych rodziców

Niesamowity wygląd córek gruzińskiej influencerki

Mariam i David wspólnie wychowują dwie córki. Trzy lata temu na świat przyszła Milena, a rok później Marta. Przez pierwsze miesiące ich życia rodzice nie publikowali w mediach społecznościowych fotografii ukazujących dziewczynki. Dopiero po pewnym czasie zdecydowali się pochwalić, jak wyglądają ukochane pociechy.

Mariam ShuMariam Shu Screen: Instagram/@mariamshu

Pod zdjęciami dziewczynek, które pojawiają się na instagramowych profilach ich rodziców, nie brakuje komentarzy od oczarowanych urodą Mileny i Marty internautów. Zdaniem wielu osób córki Mariam i Davida mają szansę zrobić karierę w modelingu. Niektórzy twierdzą, że swoim wyglądem przypominają aniołki lub księżniczki z bajek Disney’a.

Twoje córeczki są przepiękne. Idealne i wyglądają jak aniołeczki.
Śliczne dziewczynki, po mamusi. Piękne rysy twarzy i te ogromne oczy.
Przepiękne. Nie bez powodu ludzie porównują je księżniczek Disney’a - czytamy w komentarzach na Instagramie.

Mariam ShuMariam Shu Screen: Instagram/@mariamshu

Oprócz licznych komplementów pojawiają się również słowa krytyki skierowane w stronę Mariam. Niektórzy internauci zarzucają jej, że za pomocą specjalnych filtrów oraz makijażu poprawia urodę własnym córkom.

Mariam ShuMariam Shu Screen: Instagram/@mariamshu

Izabela JanachowskaJanachowska świętuje trzecie urodziny syna. Pochwaliła się efektami rodzinnej sesji

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o: