Przemek Kossakowski odszedł od Martyny Wojciechowskiej, bo się zakochał? "Dobry Tydzień" wpadł na trop

Przemek Kossakowski i Martyna Wojciechowska rozstali się po zaledwie trzech miesiącach małżeństwa. Wcześniej podróżnicy byli razem trzy lata. Rozpad związku był dla fanów zaskoczeniem, dlatego wciąż spekuluje się, co doprowadził do rozejścia się tej dwójki.

Więcej ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz w tekstach na stronie głównej Gazeta.pl

Przemysław Kossakowski i Martyna Wojciechowska zdawali się tworzyć doskonały związek. Parę podróżników połączyła wspólna pasja, a na zdjęciach publikowanych w mediach społecznościowych zawsze wyglądali na szczęśliwych. Coś jednak sprawiło, że zaledwie trzy miesiące po zawarciu małżeństwa rozstali się na dobre. Gazeta "Dobry Tydzień" dotarła do nowych informacji na temat przyczyn rozstania popularnej pary.

Zobacz wideo „Projekt Cupid". Nie wszystkie randki się udały. Kossakowski: Braliśmy pod uwagę, ze coś pójdzie nie tak

Anna Mucha i Doda w 2007 rokuMucha miała fryzurę "na garnek", a Urbańska przesadzała z samoopalaczem

Przemek Kossakowski zakochał się w koleżance z planu?

Okazuje się, że powodem zakończenia relacji z Martyną Wojciechowską, mogło być pojawienie się nowej osoby w życiu Kossakowskiego.

Rozwód Kossakowskiego zbiegł się z rozpadem jej małżeństwa. Mąż kobiety niedawno na Facebooku zmienił status na "wolny", a ona nie podpisuje się już dwuczłonowym nazwiskiem, wróciła do panieńskiego - czytamy w "Dobrym Tygodniu".

Para zaprzyjaźniła się, z czasem jednak miało ich połączyć coś więcej.

To wspaniała i mądra kobieta. Lubi traperskie życie, wypady nad Bug, a podopieczni, dla których organizuje zajęcia przez sztukę, ją kochają - przekazał informator gazety. 

Przemek Kossakowski, Martyna WojciechowskaKossakowski odniósł się do rozstania z Wojciechowską. Internauci komentują jego słowa

Podróżnik niedawno ogłosił, że odchodzi z telewizji. Zamiast tego skupi się na pracy w ośrodku "Arterytorium", który postanowił stworzyć w kupionym przez siebie domu. Ma tam pracować też kobieta, o której mowa w artykule.

Więcej o: