Kasia Tusk urządziła nocowanie dla dzieci. Tak przystroiła salon. Wielu z nas doskonale to pamięta ze swoich czasów

Kasia Tusk pochwaliła się na InstaStories salonem, który zamieniła się w noclegownię dla jej córki i jej koleżanki. Widać, że dziewczynki bawiły się doskonale.

Więcej o dzieciach gwiazd przeczytasz na Gazeta.pl

Kasia Tusk jest mamą dwóch córek. Pierwsza z nich przyszła na świat w 2019 roku, a młodsza w sierpniu skończy rok. Blogerka chroni ich prywatność, nie wiadomo nawet oficjalnie, jakie noszą imiona. Mimo tego Tusk chętnie pokazuje dziewczynki w mediach społecznościowych. Tym razem udostępniła na InstaStories zdjęcie ze swojego salonu, na którym widzimy, jak starsza z jej córek bawi się z koleżanką. Pomieszczenie zamieniło się w noclegownię.

Zobacz wideo Tworzą szczęśliwą rodzinę

Kasia Tusk pokazała salon. Zamienił się w noclegownię

Na ujęciu, które udostępniła Kasia Tusk, na pierwszym planie widzimy miejsce do spania złożone z prześcieradła zawieszonego na sznurku. Pełni ono funkcję sufitu. Na podłodze znalazły się miękkie poduszki oraz kołdry. Wszystko idealnie komponuje się z całym wystrojem domu Kasi Tusk, w którym dominuje biel i jasne barwy. Widzimy też dwie dziewczynki, które świetnie bawią się w przygotowanym "domku".

Nocowanko - podpisała nagranie Kasia Tusk.

Córka Kasi Tusk zaprosiła do siebie koleżankęCórka Kasi Tusk zaprosiła do siebie koleżankę Screen z Instagram.com/ makelifeeasier_pl

Kasia Tusk chętnie pokazuje, jak wygląda jej dom. Jest luksusowo, a jednocześnie bardzo przytulnie. Blogerka zadbała o każdy szczegół, np. w łazience znalazły się krany w oryginalnym kolorze. Ważne miejsce w salonie zajmuje m.in. kominek. Także pokoje jej córek są urządzone w zgodzie z ogólnie panującym stylem. W królestwie starszej z nich znalazło się białe łóżko z baldachimem. Nie brakuje też dodatków, takich obrazki na ścianach czy kolorystycznie dobranych zabawek.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.