Celine Dion świętuje Dzień Matki. Do zdjęcia zapozowała z synami. Ale wyrośli! I te słowa. Wzruszające

Celine Dion na Instagramie dodała urocze zdjęcie, na którym pozuje z trojgiem dzieci. Fotografii towarzyszy poruszający wpis.

Więcej na temat Celine Dion i innych zagranicznych gwiazd przeczytasz na portalu Gazeta.pl

8 maja jest szczególnym świętem dla kobiet w wielu krajach. To właśnie tego dnia w Stanach Zjednoczonych obchodzony jest Dzień Matki. Święto to od wielu lat jest szczególnie celebrowane przez Celine Dion, która w 2001 roku została mamą, natomiast dziewięć lat później jej rodzina powiększyła się. Artystka ma trzech synów. 

Zobacz wideo Izabela Janachowska świętowała Dzień Matki

Celine Dion pozuje z synami w Dzień Matki. Nie zapomniała o matkach z Ukrainy. "Są naprawdę odważne"

Do uroczej fotografii kanadyjska artystka zapozowała w towarzystwie ukochanych dzieci. Jej najstarszy syn jest już dorosły, natomiast bliźnięta Eddy i Nelson są nastolatkami. Celine Dion Dzień Marki świętowała przy kawałku ciasta, postawiła na swobodną stylizację.

We wpisie towarzyszącym zdjęciu, piosenkarka zwróciła się do ukraińskich matek, które w ciągu ostatnich tygodni straciły pociechy. Gwiazda przyznała, że modli się też o spokój dla kobiet, które każdego dnia dbają o bezpieczeństwo swoich bliskich. 

 
W Dniu Matki czuję się szczęśliwa, że mogę być z moimi dziećmi, i myślę o matkach w Ukrainie i na całym świecie, które straciły swoje dzieci. I o tych matkach, które nieustannie martwią się, jak zapewnić swoim dzieciom bezpieczeństwo. I o tych matkach, które poświęcają każdą uncję swojej energii, aby zapewnić dzieciom podstawowe potrzeby. Te matki są naprawdę odważne, a ten Dzień Matki dedykuję im wszystkim. Modlimy się, aby znaleźli spokój i pocieszenie dla swoich rodzin.

Dołączamy się do życzeń. Miejmy nadzieję, że przyszłoroczny Dzień Matki będzie już o wiele radośniejszym i spokojniejszym świętem dla wielu kobiet.

Więcej o: