Finał "Mask Singer". Kogut się wygadał! Teraz nie ma wątpliwości, kto kryje się pod maską

Już w sobotę odbędzie się finał pierwszej edycji programu "Mask Singer". Kto kryje się pod przebraniem Koguta?

Więcej o programach rozrywkowych przeczytasz na Gazeta.pl >>>

Przed nami wielki finał pierwszej edycji "Mask Singer". Na scenie zobaczymy troje uczestników - Bociana, Deszcz oraz Koguta. Fani programu od samego początku zaangażowali się w zabawę i próbowali odgadnąć tożsamości tajemniczych gwiazd. Jeśli mają problem z rozpoznaniem głosu, zawsze pozostają im wskazówki. Okazuje się, że Kogut się wygadał i chyba już wszystko jest jasne!

Finał "Mask Singer". Kogut się wygadał! Teraz nie ma wątpliwości, kto kryje się pod maską

Widzowie mają kilka typów, jeśli chodzi o tożsamość Koguta. Ale jedno nazwisko pojawia się w komentarzach wyjątkowo często. Chodzi o Krzysztofa Skórzyńskiego, dziennikarza stacji TVN24. Słuchając najnowszych wskazówek, nie można mieć wątpliwości! Jest jasne, że Kogut jest dziennikarzem telewizyjnym, którego głównym tematem zainteresowań jest polityka.

Robię wokół sejmu, bo żyje z gdakania. Znam się na polityce i lubię o niej gadać. Ale to wymagające zajęcie i ciągle ta presja czasu. Kiedyś mój głos płynął przez radiowe fale, a teraz prezentuje się wam w całej okazałości - mówi na nagraniu.
Zobacz wideo KIM JEST KOGUT?

Jednak najważniejsza wskazówka dotyczy wspomnianych przez niego "faktów", które jasno nawiązują do wieczornych "Faktów" stacji TVN.

Mówiłem wam, że liczą się tylko fakty. Dodam, że ja je po prostu sprawdzam - słyszymy.

Wydaje się, że tę zagadkę mamy rozwiązaną. A co z pozostałymi uczestnikami? Fani obstawiają również, że wiedzą, kim jest Deszcz. A co z Bocianem? Sprawdźcie, jakie mamy wskazówki!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.