Najnowsze zdjęcia Britney Spears zaniepokoiły fanów. Znowu pozuje nago

Britney Spears po raz kolejny zaniepokoiła swoich fanów. Piosenkarka opublikowała na Instagramie nagie zdjęcia, a internauci uważają, że nadal potrzebuje pomocy.

Więcej historii z życia gwiazd polskich i zagranicznych znajdziesz na Gazeta.pl

Britney Spears pod koniec zeszłego roku została zwolniona z kurateli, którą sprawował nad nią ojciec. Taki wyrok zapadł w sądzie w Los Angeles, a szczęśliwa wokalistka podzieliła się tym faktem także za pośrednictwem Twittera. "Dobry Boże, kocham moich fanów. Myślę, że będę płakać do końca dnia. Najlepszy dzień w życiu" - napisała w listopadzie. Od tego momentu wiele się w jej życiu prywatnym zmieniło. W kwietniu ogłosiła, że spodziewa się dziecka, którego ojcem jest jej partner Sam Asghari. Teraz jednak zaniepokoiła swoich fanów.

Britney Spears dodała nagie zdjęcia

Britney Spears opublikowała na Instagramie zdjęcia, na których pozuje bez ubrania. Uśmiecha się radośnie w stronę obiektywu, a na rękach trzyma psa. Zwierzak zasłania przednią część ciała gwiazdy, a na nagich pośladkach umieściła grafikę w kształcie diamentu.

 

Pod spodem pojawiło się wiele komentarzy. Przeważają pozytywne i dopingujące piosenkarkę. 

Kocham, kiedy się uśmiechasz.
Królowa.

Jednak niektórzy internauci są zaskoczeni, a wręcz przerażeni tym, co zrobiła Britney Spears. Wielu uważa, że może ona nie być w najlepszej kondycji psychicznej:

Niech ktoś jej pomoże.
Widać, że zdecydowanie nie jest z nią w porządku. Potrzebuje natychmiastowej pomocy - zauważają niektórzy.

To kolejny raz, kiedy Britney Spears opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcia, na których pozuje bez ubrania. Takie kadry pojawiły się na jej profilu na Instagramie w zeszłym roku w październiku. Wtedy jej intymne części ciała zostały zasłonięte emotkami w kształcie kwiatków.

Zabawa w Pacyfiku jeszcze nikomu nie zaszkodziła - podpisała post.
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.