Anna Lewandowska przez przypadek pokazała CAŁĄ TWARZ Laury. Urocza dziewczynka!

Anna Lewandowska zazwyczaj starannie chroni prywatności dzieci w mediach społecznościowych. Tym razem się jednak zapomniała.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski są rodzicami dwóch córek. Trenerka pięć lat temu urodziła starszą pociechę - Klarę, a trzy lata później, młodszą - Laurę. Para chętnie publikuje rodzinne zdjęcia w mediach społecznościowych, jednak obydwoje od samego początku pamiętają o tym, aby nie publikować tam fotografii z widocznymi twarzami córek. W przypadku publikacji nagrań trzeba być ostrożniejszym, o czym właśnie zapomniała Anna Lewandowska.

Zobacz wideo Anna Lewandowska pokazała wnętrze "rezydencji" jej córek

Anna Lewandowska przez przypadek pokazała CAŁĄ TWARZ Laury

4 maja piąte urodziny obchodziła Klara Lewandowska. Z tej okazji dumni rodzice zamieścili zdjęcia, na których przytulają córkę w dniu jej narodzin.

Nigdy nie zapomnimy pierwszego momentu, kiedy trzymaliśmy cię w ramionach. Byłaś taka malutka! Szczęśliwych piątych urodzin, Klaro. Kochamy cię! - napisali.
Moja Calineczka - dodała Anna Lewandowska.
 

Urodzinowe popołudnie Klara Lewandowska spędziła w towarzystwie mamy i siostry na spacerze w parku. Anna Lewandowska zamieściła krótkie nagranie, na którym widać, jak młodsza siostra prowadzi za rękę młodszą wzdłuż alejki. W pewnym momencie Laura jednak odchodzi na bok i się odwraca, tym samym prezentując się w całej okazałości w obiektywie mamy. Trenerka nie zwróciła na to zbyt większej uwagi i opublikowała nagranie. Laura to śliczna dziewczynka. Zobaczcie zresztą sami.

Laura LewandowskaLaura Lewandowska instagram.com/annalewandowskahpba/

Podobna bardziej do mamy czy do taty?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.