Natasza Urbańska wystąpi w "Twoja twarz brzmi znajomo"? Zdecydowana odpowiedź

Natasza Urbańska została zapytana przez fankę o udział w programie "Twoja twarz brzmi znajomo". Piosenkarka zdradziła, czy chciałaby wystąpić w muzycznym show.

Więcej aktualnych informacji ze świata polskiego show-biznesu znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Natasza Urbańska wygadała się na temat relacji Siekluckiej i Morrone'a?!

Program "Twoja twarz brzmi znajomo" zadebiutował na antenie telewizji Polsat w 2014 roku i od tamtego czasu cieszy się niesłabnącą popularnością wśród widzów. Format doczekał się już 16 edycji. Aktualna odsłona powoli zbliża się do końca, w najbliższy piątek, 6 maja, poznamy czwórkę finalistów. Uczestnikami show są zazwyczaj profesjonalni wokaliści lub aktorzy. Zdarzają się jednak osoby, które wcześniej nie występowały na scenie. Zalicza się do nich Karolina Pisarek, której udział w programie jest szeroko komentowany, a popisy wokalne modelki nierzadko spotykają się z krytyką. Nie wiadomo jeszcze, kto wystąpi w następnej edycji muzycznego hitu. Wiemy natomiast, kogo raczej nie zobaczymy.

Neville Longbottom - a właściwie Matthew Lewis przed wielką metamorfoząCo słychać u aktorów z "Harry'ego Pottera"? Neville jest nie do poznania

Natasza Urbańska w "Twoja twarz brzmi znajomo"? Zdecydowana odpowiedź gwiazdy

Natasza Urbańska jest wszechstronnie utalentowana. Z powodzeniem łączy karierę piosenkarki, aktorki i tancerki. Nic więc dziwnego, że fani chętnie zobaczyliby ją w programie "Twoja twarz brzmi znajomo". Jedna z internautek zapytała ostatnio, czy gwiazda rozważa występ w muzycznym show Polsatu. Odpowiedź żony Janusza Józefowicza nie pozostawia wątpliwości.

Przy większości edycji dostawałam propozycje, ale konsekwentnie odmawiam. Jestem "Nataszą", nie chcę być nikim innym - odpowiedziała wokalistka.

Natasza UrbańskaNatasza Urbańska Instagram/ nataszaofficial

Syn Edyty Golec jest tegorocznym maturzystą. Pokazała go w drodze na egzamin dojrzałościGolec pokazała pełnoletniego syna w drodze na maturę. Jego mina wiele mówi

Jeśli wierzyć teoriom internautów, Natasza Urbańska jest jedną z uczestniczek muzycznego hitu emitowanego na antenie TVN. Według fanów gwiazda skrywa się pod kostiumem Deszczu w programie "Mask Singer".

Więcej o: