Edyta Golec pokazała pełnoletniego syna w drodze na maturę. Jego mina wiele mówi

Edyta i Łukasz Golcowie doczekali się trójki dzieci. Najstarszy syn pary niedawno osiągnął pełnoletność. Żona wokalisty właśnie poinformowała, że Bartek rozpoczął maturalny maraton. Z tego powodu zwróciła się do wszystkich maturzystów i ich zestresowanych rodziców.

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń ze świata znajdziesz pod adresem Gazeta.pl.

Edyta Golec i Łukasz Golec od ponad 20 lat tworzą udane małżeństwo. Jak większość rodziców, nie zdawali sobie sprawy z tego, że pociechy będą tak szybko dorastać. Najstarszy z ich synów jest tegorocznym maturzystą. Małżeństwo wróciło pamięcią do czasów, gdy samu musieli zmierzyć się z egzaminem dojrzałości i nie ukrywali, że do tej pory pamiętają, jak się stresowali. Wygląda na to, że zupełnie inne nastawienie ma ich syn Bartek. Dumna mama pokazała swoją pociechę w drodze na maturę z języka polskiego. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Te gwiazdy zaczęły karierę, gdy miały kilka lat. Poznajecie tego młokosa? To Marcin Tyszka. Szroeder rozczula

Zobacz wideo Jak będą wyglądały matury 2023? Czy może na nie wpłynąć pandemia?

Syn Edyty Golec jest tegorocznym maturzystą. Pokazała go w drodze na egzamin dojrzałości

Edyta Golec poranek zaczęła od odwiezienia syna na egzamin dojrzałości. Na InstaStory opublikowała zdjęcie z Bartłomiejem, który nie wyglądał na zestresowanego, tylko uśmiechał się do obiektywu. Z takim nastawieniem z pewnością doskonale poradzi sobie podczas matur. 

Wszystkim maturzystom życzę, aby siadły wam tematy. Powodzenia - napisała Edyta, dodając emotikonkę ognia.

Syn Edyty Golec jest tegorocznym maturzystą. Pokazała go w drodze na egzamin dojrzałościSyn Edyty Golec jest tegorocznym maturzystą. Pokazała go w drodze na egzamin dojrzałości Fot. Instagram/ edytagolecofficial

Podobny post pojawił się na oficjalnym koncie zespołu Golec uOrkiestra. Opublikowano zdjęcie wokalistów, którzy zapozowali ze swoimi pociechami. Syn Łukasza i córka jego brata, Pawła, mieli wówczas po kilka lat, a teraz przekraczają próg dojrzałości, mierząc się z egzaminem maturalnym. 

 

Artyści zauważyli, że sami stresowali się własnymi maturami i życzyli uczniom "połamania długopisów". Nie jest tajemnicą, że czasami rodzice maturzystów bardziej przeżywają fakt podejścia do egzaminu dojrzałości, niż ich dzieci. O nich bracia Golec również nie zapomnieli, radząc, by przejęci rodzice napili się uspakajającej melisy.

Kochani, nasze "szkraby", czyli Maja (córka Pawła) i Bartek (syn Łukasza), zdają maturę. Choć my nasz egzamin dojrzałości zdawaliśmy już jakiś czas temu, do dziś pamiętamy, że kosztowało nas to sporo stresu, nieprzespanych nocy i solidny ścisk żołądka. Drodzy maturzyści! Wierzymy, że dacie sobie świetnie radę i mocno trzymamy za was kciuki. Życzymy wam wszystkim połamania długopisów! A przejętym rodzicom proponujemy wypić herbatkę z melisy - czytamy.

My również życzymy powodzenia na egzaminach. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.