Monika Mrozowska pozuje z całą rodziną, ale bez dzieci. Wyjaśnia, czemu ich zabrakło

Monika Mrozowska pochwaliła się liczną rodziną na Instagramie. Zabrakło jednak dzieci. Aktorka wyjaśniła.

Bądź na bieżąco. Więcej o życiu gwiazd przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Monika Mrozowska rozpoznawalność zyskała dzięki roli w popularnym serialu "Rodzina zastępcza", w którym przez dziesięć lat wcielała się w rolę Majki. Od kilku lat częściej niż na ekranie, możemy obserwować ją na Instagramie, gdzie dzieli się z fanami szczegółami życia osobistego. Aktorka samodzielnie wychowuje czworo dzieci. Gwiazda majówkę spędziła w rodzinnym gronie. Fotografią pochwaliła się z obserwatorami.

Zobacz wideo Monika Mrozowska ćwiczy jogę podczas burzy

Monika Mrozowska pozuje z całą rodziną. Zabrakło jednak dzieci

Aktorka aktywnie wykorzystała wolną majówkę. Najpierw spotkała się z żoną Macieja Stuhra, aby wspólnie spędzić czas z dziećmi na łonie natury. Korzystały z kąpieli wodnych w bali oraz bawiły się z dziećmi. Następnie wraz z pociechami odwiedziła koleżankę w Lublinie, a ostatniego dnia odpoczywała z rodziną. Zdjęciem licznej gromadki pochwaliła się na Instagramie. Wyjaśniła, dlaczego nie wszyscy są obecni na fotografii.

Kurczę ja to lubię z rodziną nie tylko na zdjęciu. Nie za długo oczywiście, żeby się nikomu nie „ulało", ale nie wyobrażam sobie układu „dwa razy do roku, z wielkim bólem, na święta". PS na zdjęciu brakuje trójki dzieci, bo Józef stał za aparatem, Dorota tańczyła w domu i nie miała zamiaru przestać, a Artur przyszedł, jak już skończyliśmy.
 

Met Gala 2022. Najgorsze kreacje gwiazd. One nie popisały się stylemMet Gala 2022. Najgorsze kreacje gwiazd. One nie popisały się stylem

Jedna z czujnych fanek zauważyła, że Mrozowska nie wspomniała o najstarszej córce Karolinie. 

A Karolina jeszcze - napisała obserwatorka.

Aktorka szybko odpowiedziała:

Karolina "odpoczywa" przed maturą.

Życzymy powodzenia na egzaminach.

Więcej o: